Високі зарплати високопосадовців української влади

21 июля 2016, 23:44
Владелец страницы
Политолог
0
77

Безперечно, наші високопосадовці повинні отримувати високі зарплати, аби запобігти потужній корупції, яка розгулялась в Україні не на жарт.

Безперечно, наші високопосадовці повинні отримувати високі зарплати, аби запобігти потужній корупції, яка розгулялась в Україні не на жарт. В цьому питанні, політичний та громадський діяч Ганна Герман, має рацію щодо високої платні високопосадовцям, але як вона зазначила, така платня має передусім обов'язково бути і у пересічного громадянина та у бюджетників. 
На думку Ганни Герман, Голові НБУ Валерії Гонтаровій (у якої наразі заробітна плата складає понад 160 тисяч грн.), має бути соромно на фоні позичальників, які за життєвих обставин, змушені були взяти кредити, аби придбати житло, але ж ніхто не передбачав такого здорожчання долара. На той час, долар коштував від 5 до 8 гривень за долар, а наразі він коштує за 25 гривень. 
Ані влада, ані уряд не бажають йти людям на зустріч в цьому болючому питанні, аби хоч якось допомогти вийти з цього тяжкого становища, в якому вони опинились. Навпаки, забирають помешкання та все останнє, що у них є. Навіть не звертають уваги, що у багатьох родин є діти!!!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: влада,Ганна Герман,зарплати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.