Високі зарплати високопосадовців української влади

21 липня 2016, 23:44
Власник сторінки
Политолог
0
79

Безперечно, наші високопосадовці повинні отримувати високі зарплати, аби запобігти потужній корупції, яка розгулялась в Україні не на жарт.

Безперечно, наші високопосадовці повинні отримувати високі зарплати, аби запобігти потужній корупції, яка розгулялась в Україні не на жарт. В цьому питанні, політичний та громадський діяч Ганна Герман, має рацію щодо високої платні високопосадовцям, але як вона зазначила, така платня має передусім обов'язково бути і у пересічного громадянина та у бюджетників. 
На думку Ганни Герман, Голові НБУ Валерії Гонтаровій (у якої наразі заробітна плата складає понад 160 тисяч грн.), має бути соромно на фоні позичальників, які за життєвих обставин, змушені були взяти кредити, аби придбати житло, але ж ніхто не передбачав такого здорожчання долара. На той час, долар коштував від 5 до 8 гривень за долар, а наразі він коштує за 25 гривень. 
Ані влада, ані уряд не бажають йти людям на зустріч в цьому болючому питанні, аби хоч якось допомогти вийти з цього тяжкого становища, в якому вони опинились. Навпаки, забирають помешкання та все останнє, що у них є. Навіть не звертають уваги, що у багатьох родин є діти!!!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: влада,Ганна Герман,зарплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.