У "ЛНР" готують фізичну ліквідацію Плотницького

18 июля 2016, 21:58
2
157

Протистояння між лідером самопроголошеної «ЛНР» Плотницьким і «міністром» МДБ ЛНР Пасічником досягло свого апогею.

Протистояння між лідером самопроголошеної «ЛНР» Плотницьким і «міністром» МДБ ЛНР Пасічником досягло св ого апогею. 

До липня 2016 року основним публічним показником протистояння сторін конфлікту були взаємні арешти та усунення з посад «міністрів» за звинуваченнями у корупційних діях або профнепридатності.

Наразі, так званим МДБ ЛНР розглядається виключно силовий варіант вирішення проблеми, а саме: фізична ліквідація лідера протиборчої сторони.

За інформацією місцевих джерел ГІ «Права Справа», російськими кураторами віддано наказ про посилення режиму охорони і збільшення кількості охоронців І. Плотницького. Особисту охорону лідера самопроголошеної «ЛНР» Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення «Заслон» Служби зовнішньої розвідки РФ.

Бійцям «Заслону», які охороняють Плотницького, заборонено спілкування з місцевими «правоохоронцями», кістяк яких складається з колишніх співробітників МВС та СБУ, з числа тих, що перейшли на бік бойовиків.

Загострення протистояння між главою «республіки» Плотницьким і «міністром» МДБ ЛНР Пасічником пов’язано з перерозподілом фінансових потоків і каналів постачання контрабандного палива з території РФ.

Нагадаю, 28 березня ц.р. відбулася апаратна нарада «Ради міністрів» ЛНР, на якій Плотницький дав доручення керівникам силових структур припинити постачання контрабандного палива в «республіку». Ця нарада стала офіційним приводом конфліктної ситуації між «МДБ ЛНР» та главою «республіки». Апогеєм протистояння став підрив спецгрупою «МДБ ЛНР» цистерн з контрабандним російським паливом на залізничній станції «Краснодон», який треба розглядати як один з елементів цієї війни, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння.

Примітно, що у разі фізичної ліквідації Плотницького відповідальність за проведену операцію планується перекласти на дії української ДРГ або проукраїнського підпілля

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.