Понад 65 000 людей отримали допомогу від P&G Україна та UNICEF за останній рік

11 липня 2016, 11:41
Власник сторінки
0
79
Понад 65 000 людей отримали допомогу від P&G Україна та UNICEF за останній рік

Більше 65 000 вимушено переміщених дітей та опікунів отримали допомогу у вигляді гігієнічних наборів у 2015 році в рамках співробітництва P&G Україна з ЮНІСЕФ за програмою WASH

Більше 65 000 вимушено переміщених дітей та опікунів отримали допомогу у вигляді гігієнічних наборів у 2015 році в рамках співробітництва P&G Україна з ЮНІСЕФ за програмою водопостачання, санітарії і гігієни (WASH).

Компанія Procter & Gamble є партнером ЮНІСЕФ у рамках програми WASH у відповідь на кризу в Україні з липня 2014 року. Мета партнерства – допомогти найбільш вразливим групам дітей та їхнім сім’ям якісними санітарно-гігієнічними засобами.

«Ми пишаємося тим, що можемо надати допомогу людям, які її потребують, в Україні   в рамках партнерства із ЮНІСЕФ, сказав Антуан Брен, генеральний директор P&G Україна. ЮНІСЕФ – наш стратегічний партнер, чия діяльність має великий вплив на життя людей і формування кращого майбутнього для українців і країни в цілому. Тому наша компанія підтримує програми ЮНІСЕФ на всіх рівнях. Завдяки спільним зусиллям ми можемо досягти значних результатів».

Від початку співробітництва в Україні, компанія P&G надала допомогу розміром 12,2 млн грн (490 000 доларів США), більшість якої була надана продукцією у вигляді гігієнічних наборів для найменш захищених дітей та жінок у східній Україні.

Співробітництво P&G та ЮНІСЕФ продовжується в рамках програми WASH у відповідь на кризу на сході України і у 2016 році. За підтримки P&G ЮНІСЕФ цьогоріч забезпечить  понад 400 000 людей гігієнічними засобами та доступом до чистої питної води, надавши матеріали для відновлення інфраструктури в районах, постраждалих внаслідок конфлікту.

 «Незважаючи на усі зусилля, потрібно більше партнерів для посилення роботи із забезпечення доступу до води та поліпшення санітарно-гігієнічних умов на сході України. ЮНІСЕФ спільно з урядом, неурядовими та міжнародними організаціями і бізнесом об'єднує зусилля, аби посилити захист найбільш вразливих дітей та сім’ї, що постраждали внаслідок конфлікту», – каже Джованна Барберіс, голова Дитячого фонду ЮНІСЕФ в Україні.

Станом на травень 2016 року понад 1,7 мільйона осіб,  у тому числі більше 230 000 дітей, були внутрішньо переміщені через конфлікт на сході України. Загалом 3,7 мільйона осіб, у тому числі 580 000 дітей, найбільше постраждали внаслідок конфлікту. Вони проживають як у контрольованих урядом районах, так і в районах поза контролем уряду, а також в районах поруч зі лінією конфлікту в Донецькій та Луганській областях. За оцінками ЮНІСЕФ, пошкодження інфраструктури поставило під загрозу забезпечення водою приблизно двох мільйонів людей, які проживають поруч із лінією конфлікту.

 

 

Про компанію Procter & Gamble

P&G – глобальна компанія на ринку товарів широкого вжитку, яка веде свою діяльність у приблизно 70 країнах по всьому світу. Для отримання детальної інформації про діяльність компанії P&G, будь ласка, відвідайте сайт http://www.pg.com.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: конфликт,дети,благотворительность,внутренняя миграция,дети в конфликтных зонах,переселенцы,зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.