Виправленому (не) вірити, або Чому українська розвідка знову видає фейки

30 червня 2016, 13:56
Власник сторінки
2
384

Дивні речі, які останнім часом відбуваються в прес-службі Головного управління розвідки МО України, характеризуються всім відомим виразом видатного польського сатирика Єжи Лєца - про те, що він досяг

13 червня аналітичний відділ ГІ «Права Справа» спростував інформацію прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України про формування Росією так званої «служби прикордонної охорони» «міністерства державної безпеки ДНР» на території окупованого Донбасу.

Нагадаю, у повідомленні прес-служби української розвідки йшлося про наступне:«На теперішній час Російська Федерація продовжує активні заходи з формування нових структур «силових відомств» самопроголошених республік. Зокрема, триває процес створення так званої служби прикордонної охорони міністерства державної безпеки ДНР. Встановлено, що керівництво та підрозділи новосформованої служби будуть розміщуватися за адресою: м. Луганськ, провулок Мирний 21. За інформацією української сторони одним із завдань основних підрозділів служби буде ведення активних бойових дій у безпосередній близькості від лінії розмежування»

Спростовуючи цю неперевірену інформацію аналітичний відділ ГІ «Права Справа» звернув увагу офіцерів прес-служби Головного управління розвідки МО України на цілий ряд невідповідностей у їх повідомленні.

По перше. За інформацією української розвідки основні підрозділи «новосформованої» служби «МДБ» так званої «Донецької Народної Республіки» будуть розміщуватися на території сусідньої «ЛНР», а саме: м. Луганськ,пров. Мирний 21. Виникало цілком слушне запитання: для чого російським кураторам і їх місцевим посіпакам з «МДБ ДНР» розміщувати підрозділи своєї служби за 160 км від Донецька?

По-друге. На момент публікації інформації української розвідки про формування нових структур «силових відомств» «новоутворена структура» МДБ ДНР вже обслуговувала кілька пунктів пропуску на кордоні з Російською Федерацією. Три з них є «міжнародними», а саме: «Успенка», «Маринівка» і «Новоазовськ».

По-третє. Згідно з «Законом» самопроголошеної «ДНР» «Про Міністерство державної безпеки» (Постанова №19) датою формування «новоутвореної структури» можна вважати дату прийняття відповідної постанови, а саме: 12 грудня 2014 року.

http://censor.net.ua/…/prikordonniki_dnr_z_luganska_abo_nav…

Недарма я писав про те, що прес-служба української розвідки всмоктує, як губка інформацію з Всесвітньої мережі. Так сталося і цього разу.

Офіцери прес-служби Головного управління розвідки МО України прочитали критичні зауваження аналітичного відділу ГІ «Права Справа» і зробили певні висновки…замінивши в тексті свого повідомлення МДБ ДНР на МДБ ЛНР вирішивши, що на цьому інцидент вичерпано. Певна логіка в цьому є, особливо, якщо брати до уваги той факт, що за інформацією української розвідки основні підрозділи «новосформованої» служби МДБ ЛНР(виправленому вірити) будуть розміщуватися саме в Луганську.

https://gur.gov.ua/…/osoblyvosti-rozvytku-obstanovky-na-tym…

Втім, краще б вони цього не робили. Офіцери прес-служби української розвідки не зрозуміли, що справа не в зміні букв у назвах самопроголошених "республік», з ДНР на ЛНР, а в тому, що незалежно від їх назв не міняється головний аспект цієї неперевіреної інформаціі- так звані «служби прикордонної охорони» не є «новоутвореними». Вони вже давно сформовані і виконують свої функціональні обов'язки, але не на лінії зіткнення, як про це повідомляє українська розвідка, а безпосередньо на кордоні цих «республік».

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» керівником «новоутвореної» «служби прикордонної охорони МДБ ЛНР» є полковник Віктор Скорняков. 

9 жовтня 2014 року глава так званої «ЛНР» І.Плотницький підписав Указ «Про створення Міністерства державної безпеки Луганської Народної Республіки». 31 січня 2015 року Плотницький своїм «указом» ввів в дію «Тимчасовий порядок роботи органів державної безпеки Луганської Народної Республіки». Фактично, датою створення «служби прикордонної охорони» МДБ ЛНР можна вважати 28 травня 2015 року, коли «наказом» самопроголошеного «міністра державної безпеки» Леоніда Пасічника був створений «виконавчий орган державної влади «Міністерства державної безпеки» - «служба прикордонної охорони міністерства державної безпеки Луганської народної республіки».

Наразі, «прикордонники» так званої «ЛНР» зосереджені на ділянці кордону протяжністю 274,6 км і здійснюють пропуск осіб, транспортних засобів в «міжнародних» пунктах пропуску «Ізварине», «Довжанський», «Червоний партизан».

Основними завданнями «прикордонників» є: захист і охорона кордону «Луганської народної республіки» з метою недопущення протиправної зміни лінії проходження «державного кордону»; забезпечення дотримання фізичними та юридичними особами режиму «державного кордону», захист і охорона економічних та інших законних інтересів «ЛНР» в межах прикордонної території.

Протягом п'яти місяців 2016 року через умовний «державний кордон» так званої «ЛНР» «новоутвореною» «службою прикордонної охорони» пропущено понад один мільйон громадян, близько 250 тис. транспортних засобів. За інформацією «МДБ ЛНР» з початку 2016 року «прикордонниками» було виявлено чотири схованки зі зброєю і боєприпасами, в 16 випадках затримані товари і вантажі, які незаконно переміщувалися через «кордон». Виявлено «незаконний» трубопровід і одна база накопичення ПММ.

Дивні речі, які останнім часом відбуваються в прес-службі Головного  управління  розвідки МО України, характеризуються всім відомим виразом видатного польського сатирика Єжи Лєца - про те, що він досяг дна, аж тут знизу постукали.

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» звертає увагу Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Порошенко П.О. і Міністра оборони України генерала армії України Полторака С.Т. на незадовільну роботу Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» залишає за собою право на громадський контроль за інформаційною діяльністю ГУР МО України.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.