Погроми хасидів в Україні, ще один крок до Європи?

15 июня 2016, 16:48
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
164
Погроми хасидів в Україні, ще один крок до Європи?

Нещодавно на Ютуб каналі Олександра Забожчука з'явилось відео: https://youtu.be/F2qGvMQhrEQ . Дивлячись його - не віриться, що це відбувається в Україні.

Хасиди влаштовують безлад на Українських вулицях, стріляють у перехожих, нападають на міліцію та журналістів. Маленьку частинку з цього всього ви можете побачити на даному відео.

Журналісти "Надзвичайних Новин" приїхали знімати сюжет про чоловіка, якому один з хасидів стріляв у обличчя. Під час зйомки в кадрі з'являються юні хасиди, які ведуть себе як дикуни. Також, в кадр потрапляє саме затримання хасидів міліцією, під час якого хасиди влаштували безлад, почали кидатися на людей, напали на знімальну групу "Надзвичайних Новин" та побили машину міліції.

Раніше, ми молги спостерігати таку поведінку іноземців лише з екранів телевізора, дивлячись закордонні новини. Тепер - все це частина нашої "європейської" країни. Прикро, що коли я чую ствердження "Україна - це Європа", то це не покращення рівня життя українців, а гуртожитки для мігрантів у Яготині, ЛГБТ-паради під час війни і погроми хасидів в Умані.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: паломничество,хасиды
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.