Бойовики стягують сили на околиці Луганська - Гради, танки і піхоту

9 июня 2016, 14:44
1
133

Діяльність розвід груп ГІ «Права Справа» відбувається на тлі безпрецедентної за своїми масштабами анти диверсійної компанії, яку проводять співробітники «МГБ ЛНР».

Бойовики так званої «ЛНР» продовжують активну передислокацію військових підрозділів та важкої бронетехніки по території тимчасово окупованих районів Луганської області.

Передислокація окремих підрозділів «Народної міліції» самопроголошеної ЛНР зафіксована в районі с. Металіст. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа» поблизу с. Металіст, в лісополосі, зафіксовано 4 БМ-21 «Град», 2 САУ, 3 танки ,2 БТР і близько 120 бойовиків.

Передислокацію підрозділів «Народної міліції» та бронетехніки бойовиків зафіксовано в районі с. Веселеньке. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа» в цьому районі зафіксовано прибуття 3 БМП та автомобіля «Урал» з живою силою.

В тимчасово окупованому Луганську,на виїзді з міста, зафіксовано рух колони яка налічувала 12 автомобілів з живою силою бойовиків. Судячи з напрямку руху, йдеться про передислокацію підрозділів «Народної міліції» в район проведення батальйонно-тактичних навчань бойовиків («Лутугинські табори»).

Крім того, зафіксовано транспортування пошкодженої бронетехніки бойовиків в місця постійної дислокації, а саме: бази «Транспеле» в м. Луганськ.

Примітно,що діяльність розвід груп ГІ «Права Справа» відбувається на тлі безпрецедентної за своїми масштабами анти диверсійної компанії, яку проводять співробітники «МГБ ЛНР». Так, з 7 на 8 червня 2016 року, співробітниками «МГБ ЛНР» затримано 57 осіб. Приводом для затримання стало те, що останні нібито порушили режим комендантської години.

Як повідомлялося раніше, в рамках місячника боротьби з проукраїнським підпіллям співробітниками «МГБ ЛНР» затримано військовослужбовця «Народної міліції» та директора проекту міжнародної неурядової організації Оксану Микитенко.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.