У "ЛНР" оголошено місячник боротьби з проукраїнським підпіллям

07 червня 2016, 20:31
Власник сторінки
0
69

Інформаційна активність «силових міністерств» самопроголошеної «республіки» відбувається на тлі оприлюднення аналітичним відділом ГІ «Права Справа» інформації про батальйонно-тактичні навчання, місця постійної дислокації і переміщення важкої техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області.

У силових міністерствах самопроголошеної «ЛНР» оголошено черговий місячник боротьби з проукраїнським підпіллям, який скоріше має характер інформаційної активності, ніж відповідає реальному стану речей.

«Міністерство державної безпеки» так званої «ЛНР» інформує про затримання військовослужбовця «Народної міліції», який мав по роду служби доступ до відомостей, що становлять державну таємницю, але допустив розголошення секретної інформації.

«Відносно вказаної особи порушено кримінальну справу за фактом розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.425 («Розголошення відомостей військового характеру, що становить державну таємницю») КК ЛНР», - йдеться в поширеній заяві «МГБ ЛНР».

Разом з тим, «МГБ ЛНР» звертається до особового складу «Народної міліції» самопроголошеної «республіки» із закликом не допускати розголошення третім особам інформації військового характеру, що стала відомою військовослужбовцям при виконанні своїх обов'язків.

«МВС ЛНР» теж вирішило не залишатися осторонь загальних тенденцій у силових структурах «ЛНР» і внесла свій посильний вклад у «боротьбу з українськими диверсійними группами».

На початку червня інформаційні сайти бойовиків повідомили про «успішну» операцію «МВС ЛНР», в ході якої, в районі проведення батальйонно-тактичних навчань, в Перевевальську, було знайдено черговий схрон зі зброєю, який, за задумом спецслужб «ЛНР», належав українській диверсійній групі. «Операцією» з ліквідації схрону зі зброєю особисто керував самозваний «міністр» внутрішніх справ «ЛНР» І.Корнет.

Примітно, що інформаційна активність «силових міністерств» самопроголошеної «республіки» відбувається на тлі оприлюднення аналітичним відділом ГІ «Права Справа» інформації про батальйонно-тактичні навчання, місця постійної дислокації і переміщення важкої техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.