Підстав для занепокоєння немає: "Народна міліція" ЛНР визнала, що проводить вій

06 червня 2016, 17:14
Власник сторінки
1
89

Примітно, що керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" факт проведення батальйонно-тактичних навчань і передислокацію своїх підрозділів до лінії зіткнення,що є грубим порушенням мінських угод, пояснює начебто неодноразовими порушеннями умов перемир'я з боку ЗСУ.

Керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" змушене було підтвердити інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа" про передислокацію важкої бронетехніки та живої сили і проведення планових батальйонно-тактичних навчань підрозділів 2-го армійського корпусу бойовиків.

Офіційний представник "Народної міліції" майор Андрій Марочко на брифінгу в Луганську заявив, що інтенсивне пересування військової техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області пов'язано з плановими батальйонно-тактичними навчаннями так званої "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР". Він заспокоїв жителів окупованих районів Луганщини, зазначивши, що на його думку підстав для занепокоєння і хвилювань немає.

"У підрозділах "Народної міліції" наразі проходять планові заходи з бойової підготовки. Наші військовослужбовці відпрацьовують навчальні питання щодо приведення у вищі ступені бойової готовності", - повідомив майор Марочко.

Нагадаю,на початку червня аналітичний відділ ГІ " Права Справа" повідомив,що на території тимчасово окупованого Перевальського району і підконтрольного так званій "ЛНР" Алчевську проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" навчання будуть тривати до 12 червня.

Крім того,було повідомлено про ротацію підрозділів " Народної міліції" та передислокацію важкої бронетехніки в районі Станиці Луганської, Перевальського району та в районі селища міського типу Калинове Попаснянського району Луганської області.

Згідно мінських домовленостей підписаних учасниками Контактної групи по врегулюванню ситуації передбачається припинення вогню і відведення важких озброєнь від лінії зіткнення.

Примітно, що керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" факт проведення батальйонно-тактичних навчань і передислокацію своїх підрозділів до лінії зіткнення,що є грубим порушенням мінських угод, пояснює начебто неодноразовими порушеннями умов перемир'я з боку ЗСУ.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.