Окупанти стягують сили на південь від Луганська - в Лутугине женуть піхоту, брон

28 мая 2016, 16:44
2
265

Місцеві джерела аналітичного відділу ГІ «Права Справа» повідомляють про передислокацію з Луганська в Лутугине 4 бтр, 2 бмп, 3 тентованих автомобіля з живою силою та 2 «Камаз» з паливно-мастильними матеріалами.

за інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» на тимчасово окупованій території Луганської області зафіксована активність підрозділів регулярних частин ЗС РФ та бойовиків так званої ЛНР, що не пов'язана з проведенням планової ротації.


Зокрема, така активність та передислокація техніки і живої сили окупантів спостерігається в районі тимчасово окупованого міста Лутугине Луганської області. Місцеві джерела аналітичного відділу ГІ «Права Справа» повідомляють про передислокацію з Луганська в Лутугине 4 бтр, 2 бмп, 3 тентованих автомобіля з живою силою та 2 «Камаз» з паливно-мастильними матеріалами.


Як повідомлялося раніше, на території Луганської області, зокрема, в с.Георгіївка Лутугинського району Луганської області, розвідгрупами ГІ «Права Справа» зафіксована присутність підрозділів 31-ої окремої гвардійської ордена Кутузова II ступеня десантно-штурмової бригади(місце постійної дислокації - м.Ульянівськ).


21 травня 2016 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив про те,що в районі тимчасово окупованого м. Ровеньки Луганської області розквартировано підрозділ ЗС РФ загальною чисельністю до 200 чоловік.Крім живої сили зафіксовано присутність 7 одиниць РСЗВ «Град», три зенитні установки, дві бмп та чотири бтр.


26 травня 2016 року прес-служба ОБСЄ повідомила,що «у підконтрольному «ЛНР» м. Ровеньки (за 54 км на південь від Луганська) дві особи, які назвали себе «поліцейськими», зажадали, щоб СММ покинула місто. СММ поінформувала про це СЦКК»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.