В окупованих Ровеньках зафіксували 200 росіян, 7 Градів і 6 бронемашин

22 мая 2016, 09:50
3
341

Як повідомлялося раніше, з території Ростовської області (РФ) на територію тимчасово окупованих районів Луганської області були передислоковані окремі підрозділи 35-ої окремої гвардійської мотострілецької бригади( місце постійної дислокації - Алейськ (Алтайський край), в / ч 41659)

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» в районі тимчасово окупованого м. Ровеньки Луганської області розквартировано підрозділ ЗС РФ загальною чисельністю до 200 чоловік.

Місто Ровеньки розташоване на півдні Луганської області в межах Антрацитівського району, Ровеньківській міській раді підпорядковані 7 селищних (Дзержинська, Кленова, Михайлівська, Нагольно-Тарасівська, Новодар'ївська, Пролетарська, Ясенівська) і одна сільська рада (Благівська).

Крім живої сили зафіксовано присутність 7 одиниць РСЗВ «Град», три зенитні установки, дві бмп та чотири бтр.

Як повідомлялося раніше, з території Ростовської області (РФ) на територію тимчасово окупованих районів Луганської області були передислоковані окремі підрозділи 35-ої окремої гвардійської мотострілецької бригади( місце постійної дислокації - Алейськ (Алтайський край), в / ч 41659).35-та бригада входить до складу 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу.

В серпні 2014 аналітичним відділом ГІ «Права Справа» було встановлено скупчення на автобазі в м. Ровеньки близько 40 броньованих машин та до 500 найманців незаконних збройних формувань. 23 серпня 2014 року в результаті високоточного удару Збройних Сил України по виявленому об’єкту розвідкою підтверджено повне знищення бази терористів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.