У ДНР бойовики зачистили одного з своїх ідеологів

19 марта 2016, 14:46
0
352

Примітно,що адресні зачистки активістів і польових командирів першої хвилі "русской весны" відбуваються одночасно на територіях обох "республік".

Сьогодні, в тимчасово окупованому Донецьку відбулися похорони загиблого напередодні "глави інформаційного відділу комітету соціальних комунікацій" так званої ДНР Максима Лакомова.

Лакомов стояв біля витоків "міністерства інформації ДНР" і був одним з авторів"декларації про незалежність" самопроголошеної республіки.

В окупованому бойовиками Донецьку в ніч на 17 березня в кімнату гуртожитку колишнього ДонНТУ, в якій перебував Лакомов,невідомі кинули гранату.

Офіційні особи самопроголошеної ДНР характеризують загиблого як "відмінного журналіста, відповідального працівника, принципового борця з київською хунтою і переконаного антифашиста".

Примітно,що адресні зачистки активістів і польових командирів першої хвилі "русской весны" відбуваються одночасно на територіях обох "республік".

В тимчасово окупованому м. Стаханов Луганської області бойовики т.зв. ЛНР заарештували банду місцевого польового командира Володимира Тимофєєва на псевдо "Бабай".

У "Генеральній прокуратурі" ЛНР повідомляють про те, що "Бабай" і його поплічники займалися на території Стаханова і в його окрузі зґвалтуваннями та вбивствами. Зараз повідомляють про 20 зареєстрованих фактів.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.