Сьогодні Саакашвілі приїде до Полтави

11 марта 2016, 13:01
0
31
Сьогодні Саакашвілі приїде до Полтави

Саакашвілі та ще декілька політиків, у тому числі Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Василь Гацько, зібрались сьогодні відвідати Полтаву.

Саакашвілі та ще декілька політиків, у тому числі Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Василь Гацько, зібрались сьогодні відвідати Полтаву. Цей візит відбувається у рамках антикорупційного форуму, який розпочав свій рух по багатьох містах України.

Подібні події вже мали місце в Одесі, Києві, Харкові та ще в декількох містах країни. Це ініціатива руху «За очищення», і очолив його сам губернатор Одеської області Михаіл Саакашвілі. Як зазначають політологи, антикоррупційні промови Саакашвілі на його форумах схожі на звичайну критику влади, яка служить формуванню позитивного іміджу політика та являють собой звичайну піар-кампанію його персони.

Сьогодні ж форум буде проводитись у Полтаві і почнеться о вісімнадцятій годині в Палаці дозвілля та відпочинку «Листопад». 

http://pohnews.org/12662-sogodni-saakashvili-prijide-do-poltavi

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.