"ЛНР" готова до посівної завдяки постачанню насіння з України

05 березня 2016, 17:39
Власник сторінки
1
250

Як повідомлялося раніше,за даними співробітників моніторингової місії ОБСЄ, через лінію розмежування в обидві сторони продовжують курсувати товарні потяги.

На засіданні "уряду" самопроголошеної ЛНР "міністр сільського господарства" Руслан Сороковенко прозвітував про готовність підпорядкованого йому "міністерства" до проведення весняно-польових робіт. 

Під час свого виступу Сороковенко повідомив про те,що "республіка" на 91% забезпечена насіннєвим матеріалом,який постачається в ЛНР з території України та РФ.

За словами "міністра сільського господарства" Сороковенко його "міністерство" повністю задовольнило свої потреби в мінеральних добривах. Наразі, на складах знаходиться більше 3000 тонн селітри.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" запустило виробництво аміачної селітри. Запуск відбувся 15 лютого 2016 року. Селітра випускається з привізного аміаку від Черкаського «Азоту» і АТ «Міндобрива», Росош. Норма вироблення краще, ніж взимку минулого року.

Як повідомлялося раніше,за даними співробітників моніторингової місії ОБСЄ, через лінію розмежування в обидві сторони продовжують курсувати товарні потяги.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.