У Луганську посипають вулиці сіллю з контрольованих Україною територій

20 лютого 2016, 15:25
Власник сторінки
0
310

Відкритим залишається питання-яким чином технічна сіль українського виробника "Артемсіль" потрапляє на територію самопроголошеної "ЛНР".

На тимчасово окупованих територіях Луганської області дорожньо-експлуатаційними службами "Міністерства інфраструктури і транспорту" самопроголошеної ЛНР тільки за січень 2016 року для посипання тротуарів, доріг, внутрішньодворових територій було використано 2814 тонн піскосоляної суміші.

 Піскосоляна суміш - це матеріал, до складу якого входить технічна сіль і природний пісок. Обидва компоненти підбираються в певному процентному співвідношенні. Як правило, пропорції становлять 80 і 20 або 70 і 30. Менша частка припадає на сіль. 

Щомісячна потреба дорожньо-експлуатаційних служб самопроголошеної ЛНР - 600-900 тонн технічної солі. Виробником технічної солі є підприємство "Артемсіль",яке знаходиться на контрольованій українськими військами території. Продаж солі з заводу побудований таким чином: «Артемсіль» відпускає товар компаніям-посередникам. Найбільший її покупець – «Торговий дім «Артемсіль». У 2015 році ця фірма купила половину від усіх обсягів технічної солі, видобутих на підприємстві.

 Відкритим залишається питання-яким чином технічна сіль українського виробника "Артемсіль" потрапляє на територію самопроголошеної "ЛНР".

 В січні 2015 року самопроголошений мер тимчасово окупованого Луганська М.Пілавов відповідаючи за запитання журналістів щодо запасів технічної солі на території самопроголошеної республіки пояснив,що технічної солі в місті залишилося на три дні. 

-Зараз три вагони з сіллю стоять в Красному Лимані. Сьогодні будемо їх переправляти до Луганська,-заявив тобі М.Пілавов. 

м.Красний Лиман знаходиться на території,яку контролюють збройні сили України.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.