У Луганську посипають вулиці сіллю з контрольованих Україною територій

20 февраля 2016, 15:25
0
294

Відкритим залишається питання-яким чином технічна сіль українського виробника "Артемсіль" потрапляє на територію самопроголошеної "ЛНР".

На тимчасово окупованих територіях Луганської області дорожньо-експлуатаційними службами "Міністерства інфраструктури і транспорту" самопроголошеної ЛНР тільки за січень 2016 року для посипання тротуарів, доріг, внутрішньодворових територій було використано 2814 тонн піскосоляної суміші.

 Піскосоляна суміш - це матеріал, до складу якого входить технічна сіль і природний пісок. Обидва компоненти підбираються в певному процентному співвідношенні. Як правило, пропорції становлять 80 і 20 або 70 і 30. Менша частка припадає на сіль. 

Щомісячна потреба дорожньо-експлуатаційних служб самопроголошеної ЛНР - 600-900 тонн технічної солі. Виробником технічної солі є підприємство "Артемсіль",яке знаходиться на контрольованій українськими військами території. Продаж солі з заводу побудований таким чином: «Артемсіль» відпускає товар компаніям-посередникам. Найбільший її покупець – «Торговий дім «Артемсіль». У 2015 році ця фірма купила половину від усіх обсягів технічної солі, видобутих на підприємстві.

 Відкритим залишається питання-яким чином технічна сіль українського виробника "Артемсіль" потрапляє на територію самопроголошеної "ЛНР".

 В січні 2015 року самопроголошений мер тимчасово окупованого Луганська М.Пілавов відповідаючи за запитання журналістів щодо запасів технічної солі на території самопроголошеної республіки пояснив,що технічної солі в місті залишилося на три дні. 

-Зараз три вагони з сіллю стоять в Красному Лимані. Сьогодні будемо їх переправляти до Луганська,-заявив тобі М.Пілавов. 

м.Красний Лиман знаходиться на території,яку контролюють збройні сили України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.