Докладная записка по поводу саботажа кафедрой ПЗ Международной конференции

12 февраля 2016, 18:12
Преподаватель Вуза
0
310

Дата: 24.06.2015. Кафедрой ПЗ была проигнорирована инициированная ею Международная конференция. Нормальные люди так не поступают

Ректору КНТУ д.т.н., проф. Чорноволу М.І
Проректору з наукової роботи д.е.н., проф. Левченко О.М.
Начальнику методично-організаційного відділу
доц. кафедри програмного забезпечення КНТУ
Смірнова В.В.


Доповідна записка

На підставі наказу № 20-04 від 22.04.2015 р. «Про проведення Міжнародної наукової конференції» 2-3 липня 2015 року, на базі кафедри програмного забезпечення КНТУ відбудеться Міжнародна наукова конференція «Комп'ютерні технології та інформаційна безпека». Я призначений секретарем оргкомітету.

23 квітня на кафедрі ПЗ мною було представлено і розміщено на дошці оголошень запрошення на конференцію.
20 травня мною кожному викладачеві кафедрі ПЗ на електронну пошту було надіслано запрошення для участі у конференції.

Доповідаю, що станом на 24.07.2015 р. подано тез:

Студенти - 21 чол. (наукові керівники: доценти Смірнова Н.В., Смірнов В.В., більше нікого).
Викладачі - 6 чол. (проф. Смірнов О.А., доценти: Смірнова Н.В., Смірнов В.В., Петренюк О.А., Минайленко Р.М., асп. Буравченко К.О.).
Зовнішні учасники - 13 чол.
Доповідей - 0.

11 червня на засіданні кафедри я виступив з доповіддю про стан справ з підготовки до проведення конференції. Я звернув увагу завідувача кафедри Смірнова О.А., як заступника голови оргкомітету, на відсутність інтересу викладачів кафедри до участі у конференції.

Впродовж двох тижнів ситуація не змінилася. Поданих тез: 1.

25 червня на засіданні кафедри я повторно виступив з аналогічною доповіддю про стан справ. Я звернувся до заступника голови оргкомітету Смірнова О.А. з проханням активізувати викладачів для участі в конференції, а також з проханням притягнути членів оргкомітету для організації пленарного засідання із запрошенням представників фірми «Онікс».

На моє прохання я отримав відповідь: - «Це Ваші проблеми».

Переконаний, що дуже непорядно з боку запрошуючої кафедри ігнорувати ініційовану кафедрою Міжнародну конференцію, яка, безсумнівно, буде зірвана, що завдасть шкоди престижу та репутації КНТУ.

Враховуючи важку морально - психологічну обстановку, що склалася на кафедрі програмного забезпечення, вважаю, що має місце умисний саботаж конференції з метою її зриву і моєї подальшої дискредитації.

Прошу вжити заходів, спрямованих на недопущення зриву конференції.


Секретар оргкомітету,
доц. кафедри програмного забезпечення КНТУ В.В. Смірнов
24.06.2015

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: КНТУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.