Докладная записка по поводу неявки студентов на зачет по дисциплине "НКДЕ"

12 февраля 2016, 17:56
Преподаватель Вуза
0
155

Дата: 27.05.2015. Затребована объяснительная записка по поводу неявки 28 студентов на зачет. Никого не заботило, что студенты не посещали ни лекции, ни лабораторные занятия, ни контрольные мероприятия

Декану механіко-технологічного факультету
доц. Коврішкіну Н.О.
Завідувачу кафедри програмного забезпечення
проф. Смiрнову О.А.Доповідна записка

Доповідаю, що студенти групи КI-11 в кількості 20 осіб і групи КI-13-СК в кількості 8 осіб не склали залік з дисципліни «Надійність, контроль, діагностика, експлуатація ЕОМ» з кількох причин:
1. На залік ці студенти не з'явилися.
2. На рубіжний контроль ці студенти не з'явилися.
3. Лабораторні роботи цими студентами не виконані.
4. Лабораторні заняття ці студенти не відвідували.
5. Лекційні заняття ці студенти не відвідували.

Таким чином, загальна сума балів модульного контролю у цих студентів становить 0 балів.
Про ситуацію з відвідуваністю студентами лекційних та практичних занять доповідалося кураторам груп Коваленко О.В. і Савеленко Є.К.

Факт відсутності студентів на практичних заняттях також був зафіксований навчальним відділом. Незважаючи на це, ніяких змін в плані відвідуваності студентами занять не відбулося.

У журналі обліку модульного контролю мною були виставлені результати модульного контролю, а в екзаменаційній відомості поставлена позначка «не з'явився».

Додаток: «Відомості про відвідуваність студентами лекційних та практичних занять і результати модульного контролю та заліку груп КI-11  та КI-13-СК».


27.05.2015 доцент кафедри програмного забезпечення            Н.В.Смiрнова

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: КНТУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.