Чого чекати безробітним найближчим часом?

27 января 2016, 18:21
0
95
Чого чекати безробітним найближчим часом?

У зв’язку з тим, що в нашій країні зараз повно безробітних, і роботу знайти дуже важко, багатьом хочеться знати, що чекає на цю верству населення цього року.

У зв’язку з тим, що в нашій країні зараз повно безробітних, і роботу знайти дуже важко, багатьом хочеться знати, що чекає на цю верству населення цього року. На яку мінімально допомогу від держави вони можуть розраховувати. Також виникає питання, у якому разі на офіційному рівні підтримають людей, які втратили роботу.

Стало відомо, що мінімальна допомога у разі безробіття у 2016-му складе 554 гривни, як і минулого року. Але ці гроші зможуть отримувати лише ті, що були застраховані на випадок втрати, не менше, ніж протягом року. Також допомога може бути виплачена переселенцям, військовим, які залишили службу, випускникам вузів та шкіл.

 http://pohnews.org/suspilstvo.html?new_id=7996

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.