Полтавці святкують Водохреща.

19 января 2016, 22:19
Фотокорреспондент
0
60

Сьогодні на центральному пляжі міста, полтавці пірнали у ополонку.

Цьогоріч спостерігається справжній ажіотаж навколо даного свята, дедалі більше полтавців приєднується до святкування Водохреща та пірнає у крижану воду.
Незважаючи на те, що вулиці окутав мороз та заметіль, люди з задоволенням пірнали в ополонки. Люди відвідали даний захід сім'ями, занурювалися всі, від малого до великого, не боючися захворіти.
Організатори попіклувалися про максимальний комфорт, всім бажаючим надавалася змога зігрітися та підкріпитися, так як на місці працювали пункти обігріву та місцеві кафетерії. Також заздалегідь були готові до непередбачуваних ситуацій, тому на пляжі були присутні працівники МНС та лікарі.
На вулиці весь час панував сміх та радість, отже зрозуміло, що люди залишилися задоволеними і враження про цей день ще довго зігріватимуть їхні серця.

Автор фотографий: Artem Yagnyuk
Авторы статьи: Виктория Гриневич, Анастасия Дергай
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Полтава,Водохреща
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.