У "ЛНР" проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків.

11 января 2016, 23:20
0
237

Примітно, що місце і час проведення навчань співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки та їх російських кураторів провести силову акцію щодо розформування бригади «Привид» імені Олексія Мозгового.

За даними аналітичного відділу ГІ " Права Справа", керівництво ЛНР вирішило провести батальйонні навчання на окупованій території Луганської області. Навчання проводяться поблизу м. Алчевськ.

Батальйонно-тактичні навчання проводить так звана "2 окрема мотострілецька бригада 2 армійського корпусу ЛНР".

Навчання бойовиків відбуваються в районі 48°25′30″N (48.424966) довгота 38°53′43″E (38.895259)

Проведення батальйонно-тактичних навчань бойовиків із застосуванням артилерії та танків проходять на полігоні : 48°25′22″N (48.422702) довгота 38°53′60″E (38.89998).

На базі профілакторію АТ “Алчевський металургійний комбінат” ( 48.456260, 38.905752) розквартирувалися російські куратори,які відповідають ,як за проведення самих навчань,так і здійснюють загальне керівництво військовими підрозділами,які приймають участь у цих навчаннях.

Техніка бойовиків, яка задіяна у проведенні цих навчань згіднo Мінських дoмoвленoстей пoвина бути відведена від лінії зіткнення.

Т.в.о. начальника штабу Корпусу Народної міліції ЛНР полковник Ігор Ященко заявив про те, що на полігонах Народної міліції ЛНР будуть регулярно проводяться заняття з бойової підготовки. Особлива увага під час проведення цих навчань,зі слів Ященко, буде приділятися «новобранцям і юним воїнам, що побажали пов'язати свою подальшу долю із захистом Республіки»

Примітно,що місце і час проведення навчань співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки та їх російських кураторів провести силову акцію щодо розформування бригади «Привид» імені Олексія Мозгового.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.