"Подарунок під ялинку" від бойовиків ЛНР: "Луганськтепловозу" загрожують масові

7 января 2016, 11:21
1
282

З моменту свого заснування завод працював безперервно, до сьогоднішнього дня. Завод зупинив свою роботу лише в 1942 році, коли Луганськ окупували війська 3-го Рейху.

На «Луганськтепловоз», одному з найбільших підприємств окупованого Луганська, очікуються масові скорочення.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» на найбільшому підприємстві т.зв. ЛНР - "Луганськтепловоз" очікуються масові скорочення персоналу.

«Луганськтепловоз»,який входить в російський «Трансмашхолдинг», зупиняє роботу через відсутність замовлень на 2016 рік. Станом на 01 січня 2016 року на підприємстві працювало дві тисячі вісімсот робітників. У зв’язку з відсутністю замовлень керівництво заводу планує провести масові скорочення штату і залишити на підприємстві лише триста п’ятдесят робітників з числа обслуговуючого персоналу.

Примітно, що «Луганськтепловоз» у лютому 2015 року через проблеми з поставками двигунів та комплектуючих змушений був припиняти роботу основних цехів і скорочувати штати працівників. У жовтні 2015 року керівництво ПАТ "Луганськтепловоз" заявило про другу хвилю скорочення. Тоді ,протягом місяця скоротили третину працівників заводу. З січня 2016 року планується звільнити практично всіх працюючих на підприємстві.

«Луганськтепловоз», до революції 1917 року завод Гартмана - одне з найстаріших містоутворюючих підприємств Луганська. Історію свою він веде з 1896 року. З моменту свого заснування завод працював безперервно, до сьогоднішнього дня. Завод зупинив свою роботу лише в 1942 році, коли Луганськ окупували війська 3-го Рейху.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.