АЗС депутата-регіонала працюватимуть в «ЛНР»

24 декабря 2015, 13:38
1
79

Втім, на території «ЛНР» відчуваються серйозні проблеми з паливно-мастильними матеріалами. Наразі, мешканці тимчасово окупованих районів Луганської області можуть придбати паливо в основному у приватних осіб за ціною до 55 рублів за літр, на заправках бензин коштує 48 рублів і з'являється вкрай рідко.

В «ЛНР» прийнято рішення про повернення до роботи на теренах республіки»мережі АЗС «Східні ресурси». Цей процес відбувається за наказом глави самопроголошеної республіки Ігоря Плотницького.

ТОВ «Східні ресурси» працює на ринку Луганської області з 1994 р
. Крім мережі АЗС, компанія мала у власності Луганську нафтобазу. «Східні ресурси» є джобером «ТНК-ВР Коммерс», більша частина АЗС працювала під брендом «ТНК» і мала 37 АЗС на Луганщині. Власником мережі є Володимир Шостак, депутат Луганської обласної ради від «Партії регіонів».

 

Свого часу бойовики вирішили «націоналізувати» 14 АЗС «ВР». Згідно з програмою, розробленою в «ЛНР», вони повинні були бути перейти у «державну власність» разом з іншими «безгоспними АЗС» (загальною кількістю близько 50).

«На сьогоднішній день стоїть мета в тому, щоб були державні заправки, і ті власники, які працюють на нашій території і руки яких не заплямовані кров'ю наших людей, будуть працювати. Система буде і державна, і приватна», - пояснив Плотницький.


Втім, на території «ЛНР» відчуваються серйозні проблеми з паливно-мастильними матеріалами. Наразі, мешканці тимчасово окупованих районів Луганської області можуть придбати паливо в основному у приватних осіб за ціною до 55 рублів за літр, на заправках бензин коштує 48 рублів і з'являється вкрай рідко.Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.