Російські спецслужби готувалися усунути Дрьомова з жовтня 2014 року

17 грудня 2015, 07:40
Власник сторінки
1
140

Примітно, що напередодні вбивства Дрьомова, Плотницький віддає розпорядження керівнику МГБ ЛНР Пасічнику, в якому йдеться про наступне: «У зв'язку із загостренням конфліктів з представниками козацьких військ, випадками непокори і порушення військової присяги, наказую розробити комплекс заходів спрямованих на встановлення контролю над козаками.»

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», заступник загиблого отамана Павла Дрьомова («Батя») Євген Борщевський (польовий командар «Борщ»), який є замовником вбивства свого керівника, був завербований спецслужбами Росії у 2014 році.

Борщевський Євген Володимирович, псевдо «Борщ», 23.12.1984 року народження, уродженець м. Стаханов,мешкає за адресою:м. Стаханов,вул..Пушкіна,б.17 кв.1.Заступник отамана Дрьомова з особливих доручень(силовий блок). До початку бойових дій в Луганській області займав посаду старшого інспектора відділення кримінально-виконавчої інспекції Управління ДПтСУ в Луганській області(виправній колонії №11 м.Брянка), капітан внутрішньої служби. У червні 2014 року вступив до лав НЗФ «Всевелике військо Донське» т.зв. ЛНР, де безпосередньо приймав участь у збройному протистоянні ЗСУ в районі м. Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Слов»яносербськ.

На початку жовтня 2014 року Борщевський раптово,на короткий проміжок часу, зникає з поля зору, як аналітичного відділу ГІ «Права Справа» ,так і спецслужб бойовиків. Самі бойовики пояснювали зникнення «Борща» доволі специфічною версією, як то отруєння його представниками російських спеціальних служб полонієм. Більше того,у лавах бойовиків не виключали того , що Борщевський може повторити долю офіцера ФСБ Олександра Литвиненка, який помер від отруєння радіоактивним полонієм. Стан здоров'я «Борща» начебто різко погіршився після чергової робочої зустрічі з представниками ГРУ Росії.

Пояснюється це тим, шо саме на початок осені 2014 року припадають перші виступи отамана Дрьомова проти нового глави т.зв. ЛНР Ігоря Плотницького. Нагадаю, попередній «глава ЛНР» Валерій Болотов 14 серпня 2014 року заявив про те, що «йде у відставку. Замість Болотова новим «главою республіки» став Плотницький. Майже з самого початку Дрьомов почав негативно висловлюватися проти нового «лідера».

Примітно, що на момент повернення Борщевського в Стаханов, всі бажаючі могли пересвідчитися, що «отруєний полонієм» командир виглядав на диво добре і навіть зберіг свої знамениті гладенькі рожеві щоки. Зазначу окремо, що саме після повернення Борщевського почався розбрат в т.зв. «козацькому» середовищі.

Тобто, операція російських спеціальних служб по просуненню свого агента в найближче оточення «Баті» почала готуватися вже після перших його виступів проти російського ставленика Плотницького. Крім Борщевського в поле зору співробітників російських спецслужб потрапляє Москаленко Євген Володимирович.

За півроку до ліквідації Дрьомова Борщевський неодноразово перебував в Луганську і мав низку зустрічей з керівництвом спеціальних служб самопроголошеної республіки. Саме тоді в «козацькому» середовищі почалися розмови про те,що Плотницький намагається замінити Дрьомова контрольованим Борщевським. Борщевського називали людиною, наближеною до голови "ЛНР" Ігоря Плотніцького. Козаки звинувачували Борщевського в тому, що хоче зайняти місце їхнього ватажка Примітно, що сам «Батя» вважав «Борща» наближеною людиною, що підтверджується і фактом запрошення останнього на весілля Дрьомова.

На весіллі «Борщ» дарує Дрьомову віджатий у місцевого бізнесмена Range Rover. Машина, про яку «Батя» до війти міг лише мріяти, виявилася свого роду троянським конем - 12.12.2015 року на трасі Первомайськ-Стаханов Дрьомов загинув внаслідок підриву Range Rover вибухівкою, яка була закладена в подарований автомобіль. Вибух був настільки потужний, що винесло всі двері і сидіння автомобіля, а також дах. Водія потужною вибуховою хвилею викинуло з салону, а сам Дрьомов помер на місці.

На момент ліквідації Дрьомова Борщевський перебував в Луганську і мав низку зустрічей з керівництвом спеціальних служб самопроголошеної республіки. Скоріш за все Дьомова ліквідувала диверсійна група такого собі "Магадана", близького до Борщеського. Практично відразу після ліквідації Дрьомова зі Стаханова зникають бойовики на псевдо Жаба та Медінець. Останній працював на заправці, яка розташована біля штабу бойовиків.

Примітно, що напередодні вбивства Дрьомова, Плотницький віддає розпорядження керівнику МГБ ЛНР Пасічнику, в якому йдеться про наступне: «У зв'язку із загостренням конфліктів з представниками козацьких військ, випадками непокори і порушення військової присяги, наказую розробити комплекс заходів спрямованих на встановлення контролю над козаками.»

Зі слів отамана Козіцина у нього була інформація про те, що Дрьомова мали вбити протягом 4-5 днів, і він Дрьомова про це попереджав, але той недостатньо серйозно поставився до його слів і взагалі недостатньо дбав про свою охорону. «Отаман» пообіцяв помститися за смерть Дрьомова. За його словами, до знищення Дрьомова причетні зрадники інтересів Росії.

«Ми віддячимо всім за ці справи. Все таємне стає явним. Всі ці групи, підгрупи ... У нас, в Росії, шакалів багато, які одягають форму, дають зброю і вони займаються безладом. Але те, що вони роблять, відвідає їх. Земля кругла ... », - заявив Козіцин.

Росія вирішила прибрати останнього польового командира, який виступав проти Плотницького тому, що «Батя», як противага Плотницькому виявився більше не корисний. Якщо раніше він був потрібен для підтримки балансу сил в регіоні, про що свідчив той факт, що окремі т.зв. «гуманітарні конвої» з військовим спорядженням йшли прямо на Стаханов не заходячи в Луганськ, то тепер Росія готує окуповані території для передачі Україні, і стаханівський отаман, який виступав проти Мінських домовленостей, їй не потрібен.Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.