Як виглядає "турбізнес" бойовиків на окупованому Донбасі

6 декабря 2015, 13:58
Владелец страницы
1
248

Втім, що стосується «ЛНР», то про який туризм може йти мова – не зрозуміло. Ліси і поля нафаршировані мінами, які бойовики ставили хаотично і без жодного плану, а тому виїзд «на природу» не те що для приїжджих, а й для жителів регіону буде неможливий в найближчі кілька років.


Сім’єю, молоддю, спортом і туризмом в «ЛНР» займаються чотири особи.

У штаті «міністерства у справах сім’ї, молоді, спорту та туризму ЛНР» числиться всього чотири людини – власне в.о «міністра» Станіслав Винокуров і три «заступники».

Втім, що стосується «ЛНР», то про який туризм може йти мова – не зрозуміло. Ліси і поля нафаршировані мінами, які бойовики ставили хаотично і без жодного плану, а тому виїзд «на природу» не те що для приїжджих, а й для жителів регіону буде неможливий в найближчі кілька років. Багато визначних пам’яток зруйновані або знаходяться в неналежному стані. Уявити собі, що хтось з іншої країни чи регіону України захоче поїхати в Луганськ, звичайно, можливо, але така поїздка відбудеться, швидше за все, не з цікавості, а за суворої необхідності – до родичів або ж провідати рідні залишені стіни.

Відзначу, що Винокуров хотів збільшити штат чиновників до п’ятнадцяти чоловік, проте глава «ЛНР» Ігор Плотницкий категорично заперечив заявивши при цьому, що існуючої кількості працівників достатньо для задоволення поточних запитів.

На сайті «міністерства» відсутня сторінка про структуру апарату, вказані окремо тільки в.о. «міністра» і його заступник.

Примітно, що практично весь турбізнес окупованого регіону працює без ліцензій, що викликає серйозне невдоволення Плотницького, який вважає,що таким чином бюджет «молодої республіки», який глава самопроголошеної республіки вважає своїм гаманцем, не отримує великих грошових надходжень.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.