Укрпошта продовжує набирати обертів на міжнародному рівні

25 ноября 2015, 13:40
Владелец страницы
0
51

Укрпошта розширює горизонти своєї діяльності та пропонує споживачам послугу з обміну згрупованими міжнародними відправленнями «Консигнація».

Укрпошта розширює горизонти своєї діяльності та пропонує споживачам послугу з обміну згрупованими міжнародними відправленнями «Консигнація».

Ми надали можливість всім українцям безпечно, зручно та доступно замовляти товари з інтернет-магазинів. Укрпошта виступає надійним посередником між продавцями онлайн-магазинів і українськими споживачами, забезпечуючи вчасну доставку у будь-яку точку країни. Постійне зростання кількості замовлень свідчить, що для українців ця послуга є актуальною.

Консигнація – економічно вигідна послуга для доставки посилок з Європи. Надання цієї послуги дозволяє швидко отримувати замовлення з інтернет - магазину через поштові служби країни-відправника та одержувача.

Укрпошта почала співпрацювати, пропонуючи споживачам послугу «Консигнація» з Німеччиною, Чехією, Словацькою Республікою та Естонією. З моменту запровадження Укрпоштою спільно з Естонською поштою послуги з обміну міжнародними згрупованими відправленнями з липня цього року вже близько 150 тис. клієнтів отримали свої замовлення.

Наразі на етапі підписання знаходиться договір з Поштою Казахстану про обмін згрупованими поштовими відправленнями «консигнація», як вхідними, так і вихідними, між Україною та Казахстаном. Це дозволить зручно та вигідно робити покупки в онлайн - магазинах.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Укрпочта,Укрпошта,онлайн-магазини,Интернет-магазин,Ігор Ткачук,споживачі,сфера послуг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.