Чи відводять важку бронетехніку бойовики "ЛНР"

29 октября 2015, 10:08
Владелец страницы
0
16

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на території самопроголошеної "ЛНР" відбувається імітація процесу відведення важкої бронетехніки.

На території самопроголошеної ЛНР бойовики не виконують зобов'язання по відведенню важкої бронетехніки.  За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на території самопроголошеної "ЛНР" відбувається імітація процесу відведення важкої бронетехніки.

Наразі встановлені місця зберігання і ремонту важкої бронетехніки бойовиків в межах міста Луганськ. У Луганську скупчення техніки  спостерігається за адресою: кв. Шевченко, б.47  До війни за цією адресою був розташований дитячий санаторій "Незабудка", який займався оздоровленням пільгових категорій дітей віком від 6 до 12 років.

Також наявність важкої бронетехніки бойовиків  зафіксована на територіях  промислових баз, що розташовані за адресою: пров. Краснодонський, поруч з  базою ЛСТК.

На заводі ОР та заводі коленвалів  (вул. Свердлова,71)  створено ремонтні бази, де під виглядом  капітального ремонту пошкодженої бронетехніки йде  її фактичне накопичення.  Аналогічна ситуація фіксується на  території заводу "Маршал", де зберігається  накопичена артилерія.

 Бойовики запровадили тактику т.зв. "каруселей", коли техніка,у супроводі спостерігачів ОБСЄ, спочатку виводиться з місць постійної дислокації в місця проведення командно-штабних навчань (Лутугинський район с. Успенка), а потім повертається назад. 

Д.Снєгирьов

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.