Це вже не смішно!

9 сентября 2015, 16:19
Політик, громадський діяч та підприємець.
0
146

На Донбасі назріла реальна загроза епідемії сказу.

Вчора отримав одразу кілька тривожних дзвінків із зони АТО. Люди розповідають про часті випадки ураження сказом свійських та домашніх тварин.

Сказ поширюють лисиці, яких останнім часом стало дуже багато. Зупинити хвилю зараження можна було б контрольваним відстрілом хворих тварин. Таку функцію мала б виконати Українська організація мисливців та рибалок (УОМР), діяльність якої на території зони АТО заборонена з 2014 року.

Така тенденція дуже небезпечна. В країні практично відсутня вакцина проти сказу. А на Донбасі її узагалі немає.

За моєю інформацією, на території ЛНР уже є випадки ураження не тільки тварин, а й, навіть, людей.

Я вимагаю негайної реакції з боку керівництва області, доки ще не пізно. Потрібно негайно зібрати засідання штабу з надзвичайних ситуацій.

Ще одна підстава для занепокоєння - відсутність контролю за стихійною торгівлею м’ясом та іншими продуктами тваринного походження.

Купуючи м’ясо на Донбасі ви ніколи не можете знати ані якої воно якості, ані навіть його походження.

Справа в тому, що його взагалі ніхто не перевіряє. Комісії, у складі представників санітарної та ветеренарної служб, а також правоохоронців, не
мають таких повноважень.

Керівництво Луганської та Донецької областей повинно негайно вжити заходів аби зупинити поширення сказу, а також ввести ретельні перевірки якості продуктів тваринного походження.

Крім того, треба вимагати від Міністерства охорони здоров’я забезпечити медичні заклади на території зони АТО достатньою кількістю вакцини.

Інакше епідемія загрожуватиме не лише Донбасу, але й усій Україні.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: бешенство,епідемія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.