Глава т.зв. «ЛНР» Плотницкий своїм «указом» призначив суддів Краснолуцького міс

8 сентября 2015, 14:57
0
14

Маю тверде переконання, що імена суддів, які пішли на службу загарбникам, не будуть забуті. Кожен з тих, хто зганьбив свою честь, знехтувавши присягою,відповість перед українським судом за свої вчинки

 « Відповідно до частини 8 статті 28 Закону Луганської Народної Республіки «Про статус суддів» головою Краснолуцького міського суду призначений Віктор Олексійович Долотин, його заступником - Галина Леонідівна Ковальчук.

 

Суддями Краснолуцького міської суду призначені Скнаріна Лілія Григорівна та Карикова Валентина Іванівна», -йдеться в «указі» очільника самопроголошеної республіки.

 

Нагадаю, наприкінці серпня Плотницький призначив суддів двох міських судів - Алчевського і Брянківського. У той же день вступили на посади 8 представників судової системи ЛНР: голова Алчевського міського суду - Жогіна Любов Олександрівна (обіймала посаду судді до окупації), голова Брянківського міського суду - Чернова Наталія Іванівна (була заступником голови міського суду до окупації), заступник голови Алчевського міського суду - Карасьова Надія Петрівна, заступник голови Брянківського міського суду - Крупинська Оксана Юріївна (обіймала посаду судді до окупації), судді Алчевського міського суду - Овчарова Інна Володимирівна, Картамишева Олена Вікторівна, Фокін Едуард Євгенович, суддя Брянківського міського суду - Тищенко Лариса Олексіївна.

 

Маю тверде переконання, що імена суддів, які пішли на службу загарбникам, не будуть забуті. Кожен з тих, хто зганьбив свою честь, знехтувавши присягою,відповість перед українським судом за свої вчинки,коли на окуповані території Донбасу повернеться українська,за змістом, а не картинкою, влада.

 

Д.Снєгирьов

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.