В «ЛНР» зібралися порахувати майбутнє гарматне м'ясо

29 августа 2015, 15:54
0
60

За словами «військових комісарів» комплектування частин і підрозділів т.зв.«Народної міліції ЛНР» проводиться тільки на добровільній основі. Тоді незрозуміло, навіщо потрібно робити цю звірку,якщо комплектування відбувається на «добровільній» основі


«Військовий комісаріат ЛНР» проводить звірку за військовим обліком. У міські відділи «військового комісаріату» запрошуються юнаки з 1990 по 1998 роки народження. 

Юнаки при собі повинні мати:

ксерокопію паспорта (1, 2 сторінки, прописка),

приписне свідоцтво (військовий квиток),

характеристику з місця навчання (роботи, місця проживання),

довідку про склад сім'ї,

фотографії 3х4 см. - 4 штуки.

 За словами «військових комісарів» комплектування частин і підрозділів т.зв.«Народної міліції ЛНР» проводиться тільки на добровільній основі. Тоді  незрозуміло, навіщо потрібно робити цю звірку,якщо комплектування відбувається на «добровільній» основі.

 Втім, може бути, що до «народної міліції» дійсно залучають лише добровольців, а от на захист награбованих статків Плотницького будуть брати, не питаючи згоди. Тож я рекомендував би краянам  утриматися від подібних «звірок» щоби в майбутньому не стати гарматним м’ясом на захисті приватних фінансових інтересів очільників т.зв.ЛНР.

Д.Снєгирьов

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.