Сайт «Русская весна» допомагає Україні з матеріалами для міжнародного трибуналу

28 августа 2015, 08:34
0
32

Окрема подяка сайту «Русская весна», чиїм гаслом є – «тільки перевірена інформація. Ця «тільки перевірена інформація», безумовно, принесе користь Україні, як доказова база у переліку злочинів бойо

Продовжуючи тему «епічного захоплення» козаками Мар'ївки (Луганщина), про  яке повідомив світу «воєнкор «сайту Русская весна», хотів би відзначити ще один цікавий нюанс.


http://rusvesna.su/news/1440271966


За словами «воєнкора», ця «героїчна операція» почалася в ніч на 22 серпня з того, що «Первомайськ в черговий раз почали обстрілювати з позицій  ЗСУ».

 «На даний момент Мар'ївка, яка була буферною зоною, зараз нами контролюється. Це дозволило знизити інтенсивність турбуючого вогню, який ведеться, зокрема, по Первомайську. Ми прогнозуємо, що найближчим часом по житлових кварталах стріляти будуть менше», - уточнив подробиці бою санінструктор батальйону "Єрмак" на псевдо "Морфій".

 
«Безперечно, залишення українськими військами частини Золотого - це успіх. По Первомайську стріляють переважно  з Золотого. Якщо з Золотого не будуть стріляти українські танки, то мешканці приватного сектора Первомайська зможуть зітхнути трохи вільніше», - пише «Русская весна».

 
Але, як я повідомляв в попередній публікації про цю псевдооперацію, 17 серпня 2015 року, тобто за 4 доби до «героїчного штурму», на Ютуб-каналі батальйону

«СССР-Брянка» було опубліковане відео «СССР-Брянка. Мы никуда не уйдем. Передовая. Марьевка», в  якому бойовики цього підрозділу демонструють, що вони знаходяться саме на  станції Мар'ївка, яку, за словами воєнкора «Русской Весны», первомайські козаки епічно відбили у українських збройних сил.


https://www.youtube.com/watch?v=L7I6-NEEgrI

 
Тобто, якщо Мар'ївка, з якої вівся вогонь по Первомайську, вже давно знаходиться під контролем «ЛНР», то питання, хто саме обстрілює житлові квартали Первомайська, вирішується само собою – це роблять бойовики з метою дискредитації ЗСУ, незважаючи на жертви серед цивільного  населення.

На злодієві і шапка горить. Бажаючи розповісти своїм спонсорам  про дутий «подвиг» первомайських бандитів, «воєнкор» загнав бойовиків «ЛНР» у глухий кут, надавши Україні матеріал для міжнародного трибуналу.

Окрема подяка  сайту «Русская весна», чиїм гаслом є – «тільки перевірена інформація. Ця  «тільки  перевірена інформація», безумовно, принесе  користь Україні, як доказова база у переліку злочинів бойовиків проти цивільного населення  українського Донбасу.

 
Д. Снєгирьов


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.