Російські «відпускники» полюбляють луганські гуртожитки і спортзали

27 августа 2015, 19:23
0
55

Днями, була отримана інформація про чергову ротацію російських «відпускників». 22 серпня ,з Луганська в бік Ізварине, виїхало вісім автобусів за черговою партією «шахтарів».

У квітні 2015 року розвідгрупи ГІ «Права Справа» повідомляли, що російські військові в Луганську дислокуються в кількох місцях, в тому числі в гуртожитках № 3, 4, 5 Аграрного університету (ЛНАУ). 

«Місця дислокації російських військових у Луганську: готель «Турист», гуртожитки №3, 4, 5 Аграрного університету, гуртожитки кооперативного технікуму. Російський спецназ дислокується в готелі «Дружба» та в колишньому готелі «Колос». Жива сила та техніка базується на території ВАУШ та обласного воєнкомату. Йдеться лише про кадрових російських військових. Саме їх будуть використовувати як основну штурмову ударну силу під час можливого наступу. В Луганську їх зосереджено від 5 до 6 тис. особового складу», - повідомлялося тоді.

Днями, була отримана інформація про чергову ротацію російських «відпускників». 22 серпня ,з Луганська в бік Ізварине, виїхало вісім автобусів за черговою партією «шахтарів». Безпосередньо з місця подій доповідають про новий «заїзд» російських «відпускників» до гуртожитків ЛНАУ. Причому дозвілля у «відпочиваючих» організоване грамотно – вони навіть відвідують спортзал університету. Під'їзди до корпусів вишу заблоковані військовим транспортом, а російські військові перевіряють абсолютно весь транспорт, який заїжджає на територію студмістечка. 

Підвищені заходи безпеки пов’язані з низкою нападів учасників українського підпілля на «відпускників» з метою заволодіння особистої зброї. Починаючи з липня місяця, у зв’язку з активізацією диверсійної роботи учасниками підпільних груп, співробітниками спеціальних і т.зв. правоохоронних органів неодноразово вводився в дію посилений варіант патрулювання міста.

Дмитро Снєгирьов

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.