Хто і для кого збирає врожай на окупованих територіях Донбасу

14 августа 2015, 17:50
1
77

"Будь-які заяви та коментарі у ЗМІ, де стверджується, що комбайновий завод "Ростсільмаш" постачає або намірюється постачати сільгосптехніку в ДНР — безпідставні.

На минулому тижні з'явилася інформація, що на непідконтрольну Україні територію Донецької області було ввезено 67 одиниць сільгосптехніки з Росії. Серед них 22 комбайни, 25 зерновозів і 20 тракторів. Джерело новини – "міністерство політики та продовольства" так званої "ДНР".

Так зване міністерство  "ДНР" повідомило, що до  жовтня на окуповану Росією територію Донбасу буде ввезено дві сотні одиниць сільгосптехніки з ростовського комбайнового заводу "Ростсільмаш".

На ці повідомлення відгукнулася прес-служба  згаданого ростовського заводу.

"Будь-які заяви та коментарі у ЗМІ, де стверджується, що комбайновий завод "Ростсільмаш" постачає або намірюється постачати сільгосптехніку в ДНР — безпідставні. Компанія не відвантажувала і не продавала сільгосптехніку на цю територію і не має наміру  цього робити. Якщо агромашини виробництва "Ростсільмаш" якимось чином потрапили або потрапляють до ДНР, це відбувається без відому компанії", — зазначається у поширеному прес-службою "Ростсільмаш" повідомленні.

Втім, насправді важливе не те, знає чи не знає , продавав чи не продавав ростовський виробник свої комбайни терористам.  Важливо, хто їстиме зібраний  врожай: чи дістанеться він мешканцям Донбассу, а чи його спіткає зовсім інша доля. 

     Д.Снєгирьов


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.