Запрошуємо вас на відкриття магазину «Світ шкіри та хутра»

14 августа 2015, 14:57
Владелец страницы
0
153
Запрошуємо вас на відкриття магазину «Світ шкіри та хутра»

Запрошуємо вас на святкове відкриття найбільшого магазину верхнього одягу «Світ шкіри та хутра» у вашому місті, яке відбудеться 21 серпня 2015 року за адресою: м. Ужгород, площа Шандора Петефі, буд. 7

Шановні закарпатці та гості міста!

Запрошуємо вас на святкове відкриття найбільшого магазину верхнього одягу «Світ шкіри та хутра» у вашому місті, яке відбудеться 21 серпня 2015 року за адресою: м. Ужгород, площа Шандора Петефі, буд. 7.

«Світ шкіри та хутра» - перша українська національна мережа магазинів верхнього одягу, котра більше 12 років працює у восьми обласних центрах України.

Співпрацює з провідними європейськими виробниками Греції, Італії, Туреччини та займається власним виробництвом шуб та жилетів із натурального хутра норки, бобра, ондатри, песця, нутрії, куниці, чорнобурої та рудої лисиці.

Вас приємно здивує широкий асортимент шуб та хутряних жилетів, дублянок, шкіряних курток та френчів, вовняних, текстильних та кашемірових пальто, головних уборів та аксесуарів.

На честь відкриття на вас чекають індивідуальні знижки, дисконтні картки та подарункові сертифікати на наступну покупку.

Завітайте до магазину «Світ шкіри та хутра»!

Чекаємо на вас за адресою: м. Ужгород, площа Шандора Петефі, буд. 7!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Ужгород,Закарпатье (Ужгород)
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.