МГБ «ЛНР», намагаючись уникнути чисток, готує цинічний спектакль

13 августа 2015, 19:21
0
43

Враховуючи незадоволення російських кураторів результатами роботи та можливий силовий сценарій проведення "кадрових змін" в апараті МГБ,співробітниками міністерства було прийняте рішення про проведення інформаційної спецоперації у вигляді прес-конференції із «захопленими у полон» членством проукраїнського підпілля.

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» отримав повідомлення від джерел, наближених до керівництва «силових структур» так званої «ЛНР»про те, що найближчими днями бойовики планують провести прес-конференцію з начебто затриманими напередодні членами диверсійної снайперської групи українських патріотів.

Повідомляється, що в якості затриманих членів українського підпілля на прес-конференції виступатимуть дві «підсадні качки» з лав бойовиків. МГБ «ЛНР» знову влаштовує акції, які покликані імітувати бурхливу діяльність цієї структури.

Під час прес-конференції йтиметься про те, що «члени ДРГ» нібито отримали від українського керівництва завдання влаштувати теракти в місцях масового скупчення мирного населення, а також провести замахи на керівників «ЛНР».

Як стало відомо співробітникам аналітичного відділу ГІ « Права Справа» на окупованій території російські спецслужби здійснюють підбір об'єктів масового скупчення людей, об'єктів інфраструктури і відпрацьовують можливі сценарії організації терактів. 

Провокації плануються Росією для того, щоб звинуватити керівництво України в злочинах проти людяності та ініціювати на міжнародному рівні питання про залучення українських властей до відповідальності.
В Луганську діє розгалужена мережа проукраїнського підпілля, яка проводить успішні акції. ,про що свідчить той факт,що починаючи з червня місяця спеціальні служби «ЛНР» неодноразово оголошували в окупованому обласному центрі надзвичайний стан через «високий рівень терористичної загрози». Але операції, оголошені МГБ, не мали жодних практичних результатів.

У зв’язку з цим у російських кураторів виникло багато питань до очільника МГБ «ЛНР» Леоніда Пасічника. І перше з них – чому МГБ, замість того, щоб виконувати свої прямі функціональні обов’язки , МГБ стало силовою складовою системи з т.зв. «віджиму» майна та кришування бізнесу.

За останньою інформацією до Луганська найближчим часом прибудуть співробітники ФСБ, з метою проведення кадрової ротації в «силових структурах». Враховуючи незадоволення російських кураторів результатами роботи та можливий силовий сценарій проведення "кадрових змін" в апараті МГБ,співробітниками міністерства було прийняте рішення про проведення інформаційної спецоперації у вигляді прес-конференції із «захопленими у полон» членством проукраїнського підпілля.

Нагадаю, рік тому виникла така сама ситуація, коли луганські терористи, очолювані на той час Валерієм Болотовим, готували аналогічний «спектакль» з проведенням прес-конференції, в якому хотіли звинуватити в масштабних обстрілах Луганська захоплених в полон українських військовослужбовців. 

Бранців тортурами намагалися примусити обмовити себе під час анонсованої прес-конференції. Тоді «Права Справа» спрацювала на випередження і цинічний спектакль було зірвано. Набір дій у бойовиків обмежений, фантазія працює погано, тож нас, вочевидь, чекають стандартні спектаклі.

Д. Снєгирьов


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.