Хабарники залишаються на своїх робочих місцях навіть після того, як їх спіймали

6 августа 2015, 15:07
0
20

З сьогоднішнього дня голова Дзержинської райради знаходиться на своєму робочому місці, в тому самому кабінеті, де він був затриманий «на гарячому, на місці скоєння злочину»


18 травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання на гарячому керівника Дзержинської районної ради Кривого Рогу Сергія Степанюка під час отримання ним неправомірної вигоди. 

 «Сьогодні затримали голову Дзержинської районної ради м. Кривий Ріг Степанюка Сергія Дмитровича в порядку ст.208 КПК (на гарячому, на місці скоєння злочину), за ст. 368. ч.3. КПК (від 5 до 10 років).

Затриманому інкримінується підозра у зловживанні службовим становищем, отримання хабара в 60 000 гривень за видачу дозволу на розміщення торгових кіосків.

За вказівкою хабарника гроші були перераховані на розрахунковий рахунок брата його дружини. Це не допомогло зловмисникові уникнути покарання,»- повідомляв А. Аваков

При затриманні за хабар Сергія Степанюка його охорона чинила опір. Степанюка затримали в службовому кабінеті, під час передачі дозвільних документів. Персональна охорона чиновника намагалася чинити опір оперативникам - була локалізована. Безпосередньо в кабінеті виявлено цілий арсенал зброї.

21 травня суддя виніс постанову про усунення Сергія Степанюка від виконання службових обов'язків на 2 місяці. З 22 липня голова райради міг повернутися на своє робоче місце, але взяв вихідні за свій рахунок.

З сьогоднішнього дня голова Дзержинської райради знаходиться на своєму робочому місці, в тому самому кабінеті, де він був затриманий «на гарячому, на місці скоєння злочину»

Сам Степанюк у коментарі місцевому виданню 0564 заявив, що "за час його відсутності в районі накопичилася велика кількість проблем, які потребують негайного вирішення".

Д.Снєгирьов


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.