В України є достатньо сил, аби зупинити війну

20 июля 2015, 18:56
1
92

У нас є достатньо сил, щоб протистояти ворогові і зупинити війну. Якщо ми витримаємо цей тиск ще тиждень, то на цьому все закінчиться. Керівництво країни має

Говорити про те, що біля наших кордонів йде накопичення сил противника, не можна. Швидше за все, це, як завжди, ротація – зміна одних військових підрозділів на інші. Що дійсно відбувається – і це підтверджено керівництвом Міністерства оборони та АТО, – так це накопичення  живої сили  бойовиків в районі Алчевська. Але це зовсім не фронтове місто.  Алчевськ знаходиться в тилу незаконних збройних формувань.

Найактивнішими точками протистояння є Щастя, Станиця Луганська і район Первомайська. Так, кількість обстрілів збільшилася, але пов'язувати їх з можливим наступ не можна. Всі розмови бойовиків про перехід у наступ – це видавати бажане за дійсне. Тому що ті максимальні 34  тисячі, які нам можуть протистояти, не здатні вести активних бойових дій проти 65-тисячного українського війська. Це поза логікою будь-якої військової тактики.

Сама активність на окупованих територіях і кордоні пояснюється просто- це військово-політичний тиск Росії на керівництво України з метою змусити повернути тимчасово окуповані  території  на умовах Росії. Тобто, проведення виборів, скасування норм про те, що переселенці не можуть голосувати і, відповідно, надання особливого статусу регіонам, та примус України грати за правилами Російської Федерації.

Тим більше,що всі заяви України про те, що нас підтримує Європа, не відповідають дійсності. Більше того, підтвердилася інформація про те, що Україну фактично обміняли на Іран. Нам ще раз продемонстрували, що захист територіальної цілісності України – наша внутрішня справа і Захід не братиме участь у військовому протистоянні, або стримуванні Росії.

Якщо раніше присутність російських військ заперечувалася самою Росією, то зараз це навіть не приховується. Це робиться для створення психологічного тиску. Там йде планова ротація, причому публічна. А у нас знову  в ЗМІ йде момент нагнітання і істерії. У нас є достатньо сил, щоб протистояти ворогові і зупинити війну. Якщо ми витримаємо цей тиск ще тиждень, то на цьому все закінчиться. Керівництво країни має продемонструвати, що ми готові до опору.

Дмитро Снєгирьов

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.