Дивні ви, блатниє»... ЛНРівці опублікували список зниклих «чукч» і «пітонів»

11 липня 2015, 11:57
Власник сторінки
0
107

Виходить, всі ці люди насправді не місцеві мешканці, оскільки їхні імена невідомі, а найманці, які приїхали на чужу землю вбивати «русскоязичних братів»? Тому де шукати якого-небудь «Чукчу» або «СОБРа» і як його ідентифікувати - відомо лише стороні «ЛНР».

Дивні ви, блатниє»... ЛНРівці опублікували список зниклих «чукч» і «пітонів»

Представники cамопроголошеної «ЛНР» підготували повний список осіб, яких вони вважають викраденими і утримуваними українською стороною. Місце знаходження та доля цих людей залишаються невідомими. Про це повідомляє сепаратистський ресурс ЛуганськІнформЦентр.

Список включає 943 осіб, більшість з яких, за словами представників так званої «республіки» - цивільні особи.

http://lug-info.com/news/one/lnr-podgotovila-spisok-lits-pokhischennykh-i-uderzhivaemykh-ukrainskoi-storonoi-spisok-4695

Як зазначила «депутат» так званої «Народної Ради ЛНР» Ольга Кобцева, уповноважена з питань обміну полоненими, «зараз інформації про зниклих людей досить мало, але відомо, що всі вони або пропали на українській території, або утримуються українською стороною».

«Українська сторона заявила, що у них немає ніяких відомостей про цих людей. Однак ми зв'язувалися з родичами, і нам вже вдалося з'ясувати місцезнаходження багатьох людей. Після цього ми передали список українській стороні, і вона вже підтвердила місцезнаходження 30 осіб», - додала Кобцева.

В списку багато людей значаться не під іменами, а під псевдо, на зразок: (СОБР) Сергей Ваня  («Чукча»), Вог, Грек Гульченко Сергей (Игорь) Капанадзе Бесик («Буба»), Китай, Питон, Стукач. Виходить, всі ці люди насправді не місцеві мешканці, оскільки їхні імена невідомі, а найманці, які приїхали на чужу землю вбивати «русскоязичних братів»? Тому де шукати якого-небудь «Чукчу» або «СОБРа» і як його ідентифікувати - відомо лише стороні «ЛНР». Як казав начальник відділу боротьби з бандитизмом Гліб Жеглов, ці блатні такі дивні – ні імен, ні прізвищ, самі клички собачі. Тож у лнрівському списку хіба що собачки Жужі не вистачає.

Д.Снєгирьов

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.