Ідентифіковано російського куратора бойовиків на псевдо "Ручей"

08 липня 2015, 12:18
Власник сторінки
0
29

В квітні місяці мною була поширена інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" про перебування на території України громадянина РФ на псевдо"Ручей".Останній в ролі куратора та інструктора займається розбудовою збройних сил т.зв. ЛНР і безпосередньо контролює процес військового вишколу бойовиків.


В квітні місяці мною була поширена інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" про перебування на території України громадянина РФ на псевдо"Ручей".Останній в ролі куратора та інструктора займається розбудовою збройних сил т.зв. ЛНР і безпосередньо контролює процес військового вишколу бойовиків.

Першу інформацію про наявність у лавах бойовиків російського інструктора на псевдо"Ручей" співробітники аналітичного відділу ГІ « Права Справа» отримали наприкінці жовтня 2014 року.За інформацією місцевих джерел росіянин брав активну участь у створенні регулярних підрозділів армії ЛНР і займався питаннями організації танкових полігонів в Луганській області,зокрема в районі м.Красний Луч. В Красному Лучі «Ручей» брав участь у формуванні танкового батальйону "Август" і контактував безпосередньо з його командиром на псевдо «Пчела».

За інформацією поінформованого джерела в зону відповідальності "Ручья" входили міста Краснодон, Свердловськ, Красний Луч, а також деякі міста Донецької області. Пізніше, саме в цих містах росіянами та їх поплічниками були створені потужні бази матеріально-технічного забезпечення т.зв. "армії" ЛНР і бази зберігання важкої бронетехніки.

Вперше, офіційне підтвердження існування російського куратора на псевдо "Ручей" співробітники аналітичного відділу ГІ"Права Справа" отримали в січні 2015 року на підставі т.зв."АНАЛИТИЧЕСКОЙ СПРАВКЕ ПО МГБ ОБрОН "ОДЕССА" АРМИИ НОВОРОССИИ".

Далі мовою оригіналу:

"АНАЛИТИЧЕСКАЯ СПРАВКА ПО МГБ ОБрОН "ОДЕССА" АРМИИ НОВОРОССИИ
10.01.2015г. произошел захват базы МГБ ОБрОН "ОДЕССА" расположенный по адресу: ЛНР г.Краснодон ул. 60 лет СССР вместе с находящимся вооружением и БК, и последующим арестом командира бригады Фоминова А.А.

Захват был осуществлен под руководством бывшего министра ЛНР Бугрова О.,Кисилева позывной "Комунист", представитель военной полиции ЛНР позывной 105, 58 армии ВС РФ позывной "Ручей".

Нагадаю, в січні 2015 року на території ЛНР був розстріляний очільник ГБР"Бетмен" Бєднов і арештований командир бригади МГБ"Одеса" громадянин РФ Фомінов на псевдо «Фома»

За інформацією джерел наближених до МГБ ЛНР ідея і ініціатива про розброєння бригади МГБ "Одесса" належала ще одному куратурору бойовиків російському генералу Кузовльову,на псевдо "Тамбов".

"Так же не могу особенно не отметить активные действия "Тамбова" при разооружении бригады (благодаря ему Фоминов А.А. находится между жизнью и смертью)",-йдеться в аналітичній доповідній співробітника спеціальних служб ЛНР.

Кузовльов Сергій. Народився 7 січня 1967.У 1990 році закінчив Рязанське вище повітряно-десантне командне училище. З 1 лютого 2005 по липень 2008 року командував 15-ю окремою мотострілецькою бригадою миротворчих сил Приволзько-Уральського військового округу. У травні 2005 року Кузовльову було присвоєно військове звання «полковника». У 2008 році вступив до Академії Генерального штабу ЗС РФ. По закінченню навчання був призначений на посаду командира 18-ї окремої мотострілецької бригади, місцем дислокації якої була Ханкала (Чечня).На початку 2014 року переведений на посаду начальника штаба 58-ї армії ЗС РФ, а 22 лютого того ж року указом президента РФ №101 присвоєно звання генерал-майора.З 2012 начальник штабу 58 армії Південного військового округу. 20 жовтня 2014 на Раді польових командирів в Луганську визнаний головою Ради і фактичним командувачем усіх "військ "ЛНР" на умовах повної анонімності. Позивний "Тамбов" був розкритий П. Дремовым в його "новорічному" виступі 29 грудня. На початку 2015 року "Тамбов" був розсекречений СБУ за результатами перехоплення переговорів Дрьомова.

https://youtu.be/3HpxSV_rZ1E

Після січневих подій в Луганській області громадянин РФ на псевдо "Ручей" опиняється на неконтрольованій території Донецької області, а саме: м.Сніжне і м. Донецьк,де в рамках операції «Доміно» російські військові створюють навчальний центр для терористів, який фінансується з федерального бюджету РФ. Ввезення військової техніки і обладнання для навчального центру здійснювалося автомобілями зі складу гуманітарного конвою. Керівництво будівництвом полігону здійснював заступник командувача Південного військового округу Збройних сил Росії по артилерії.

У населеному пункті Старобешеве Донецької області під керівництвом російських кураторів терористи організовують навчальний центр з підготовки новобранців. Бойовики готують танкові екіпажі і операторів навідників" Смерч "та" Градів ".На території самопроголошеної ДНР "Ручей" займається організацією вишколу бойовиків та створенням танкових підрозділів самопроголошеної республіки.Тоді ж вдається ідентифікувати "Ручья".

Петро Ручйов. День народження 28 січня 1983 
53 гімн. Магнітогорськ, Росія Ліцей РАН 1989-2000. Челябінський танковий інститут (кол. ЧТУ, ЧТТУ, ЧВТКУ) 2000-2005.РАНХиГС (МФ), Філія Російської академії народного господарства і державної служби при Президенті Російської Федерації (кол. УрАГС) 2008-2011.В липні 2012 року Ручйова викликають до Москви.В серпні 2013 року проходить курси перепідготовки,на яких,23 серпня 2013р отримує травму- зламав ребро.На Донбасі-з травня 2014р.

Наразі, громадянин РФ Ручйов П. є командиром танкового батальйону т.зв."армії" ДНР.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.