Розширення спектру фінансових послуг – один з пріоритетних напрямків Укрпошти

6 июля 2015, 14:45
Владелец страницы
0
59

Нині все більше українців здійснюють фінансові операції за допомогою банківських платіжних карток у відділеннях поштового зв’язку. Це не тільки зручно і швидко, а й безпечно.

Нині все більше українців здійснюють фінансові операції за допомогою банківських платіжних карток у відділеннях поштового зв’язку. Це не тільки зручно і швидко, а й безпечно.

Нещодавно Укрпошта почала надавати цей сервіс для клієнтів ПАТ КБ «ПриватБанк», а в майбутньому це буде доступно клієнтам інших банків. Для цього ми вже ведемо активну роботу.

У відділеннях поштового зв’язку, де встановлені POS-термінали, наші споживачі мають можливість абсолютно безкоштовно поповнити платіжні картки, емітовані ПАТ КБ «ПриватБанк».

 Внесок грошових коштів на особисту платіжну картку дає змогу здійснити:

– погашення кредитної заборгованості ПриватБанку;

– відкриття або поповнення депозитного вкладу через Інтернет Клієнт – Банк Приват24;

– поповнення іншої платіжної картки;

– оплату за товар в Інтернет-магазинах.

Крім того, з  1 липня Укрпошта спільно з ПУАТ «Фідобанк» пропонує можливість для споживачів здійснювати миттєві перекази з картки на картку, емітовану будь-яким банком України через офіційний сайт підприємства (http://ukrposhta.ua).

Можливість здійснювати миттєві грошові перекази з будь-якого місця і в будь-який час, користуючись доступом до мережі Інтернет, – надзвичайно актуальна сьогодні. Укрпошта запровадила цю послугу в рамках розширення партнерських відносин з Фідобанком, адже ми постійно дбаємо, щоб пропоновані послуги були максимально зручними для наших споживачів.

 Здійснити миттєвий он-лайн переказ можуть користувачі платіжних карток Visa або MasterCard, випущених будь-яким банком України. Послуга працює цілодобово, у режимі 24/7, щоб скористатися нею вам потрібний лише доступ до Інтернету та номер картки отримувача.

Серед основних переваг послуги – миттєвість та безпека здійснення переказу коштів без візиту до банку або відділення поштового зв’язку в будь-який час за місцем Вашого знаходження.

Послуга є актуальною, якщо вам потрібно терміново переказати або отримати будь-які кошти: винагороду за виконану роботу, оплату замовлення, погашення заборгованості за кредитною карткою або просто повернути борг другові. Таких ситуацій може бути безліч. Вартість послуги для споживачів складає 1% від суми переказу + 5 грн.

Розширення спектра фінансових послуг для національного оператора поштового зв’язку є одним з пріоритетних завдань, тому Укрпошта і надалі працюватиме в цьому напрямку.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ПриватБанк,Укрпочта,Укрпошта,Ігор Ткачук,споживачі,фінансові послуги,нова якість політики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.