МТС змінює тарифи в односторонньому порядку

15 июня 2015, 00:05
Владелец страницы
0
413

Нас знову не питають...

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ’ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ  12.05.2015  прийняла РІШЕННЯ № 258 «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі», в якому вказано наступне: «Під час реєстрації абонента в оператора, провайдера телекомунікацій забороняється без згоди абонента змінювати умови укладеного між ними договору про надання телекомунікаційних послуг, у тому числі змінювати умови надання телекомунікаційних послуг, скорочувати чи змінювати їх перелік, тарифи, тарифні плани на послуги, умови і порядок оплати послуг, перетворювати внесені на особовий рахунок абонента кошти в бонуси, бали тощо».

В новинах інтернету радісно повідомляли, що віднині мобільні оператори не зможуть хитрувати з тарифами. Однак не так сталося, як гадалося…

Це рішення набуває чинності з дня його офіційного опублікування. Але на сьогодні цей документ (z0626-15) досі не набрав чинності.

Внаслідок цього мобільний оператор МТС з 15 червня 2015 р. радісно змінює умови надання послуг (зрозуміло, в бік подорожчання), і крім того, впроваджується щоденний платіж у пакетах, де його не було передбачено – це називається «оновлені умови Вашого тарифу».

І нашої згоди знов ніхто не питає. І мені знову прийдеться змінювати телефонний номер (чи то міняти оператора, чи то вибирати інший пакет послуг), втрачаючи певну контактну інформацію. Набридло…

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: МТС,тарифы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.