Система грошових переказів, яку пропонує Укрпошта, є однією з найнадійніших

09 червня 2015, 14:10
Власник сторінки
0
758

На сьогоднішній день Укрпошта має досить лояльну тарифну політику та великий спектр сервісів у наданні фінансових послуг.

На сьогоднішній день Укрпошта має досить лояльну тарифну політику та великий спектр сервісів у наданні фінансових послуг. У поєднанні з кроковою доступністю до відділень поштового зв’язку, вони є дуже вигідними як для пересічного споживача, так і власника бізнесу.

Система грошових переказів «Поштовий переказ», яку пропонує національний оператор поштового зв’язку Укрпошта, є однією з найнадійніших та зручних для споживача.

Дана платіжна система зареєстрована в Національному банку України та підтримана ВПС.

Досить зручним є те, що за допомогою системи «Поштовий переказ» клієнти Укрпошти можуть не тільки здійснювати поштові перекази як в межах України, так і за її межі, а також сплачувати усі види платежів.

Платіжна система «Поштовий переказ» має найбільшу частку в Україні за прийнятими переказами (платежами) – 52% від загальної кількості та 70% від загальної суми.

Обираючи партнера у здійсненні грошових переказів споживачу слід пам’ятати, що всі перекази в межах України Укрпошта здійснює без обмеження суми. При цьому, переказ можна відправити їх як у гривнях, так і в іноземній валюті у будь-якому відділенні Укрпошти. До речі, шукати відділення поштового зв’язку не доведеться довго, адже по всій Україні їх налічується майже 12 тис., зокрема у найвіддаленіших куточках країни.

Для більшої зручності своїх споживачів Укрпошта пропонує кілька варіантів пересилання переказів, які різняться за терміном та вартістю, зокрема адресні перекази (з доступністю виплати через 3 години) і термінові безадресні перекази (з доступністю виплати через 5 хвилин).

Додатково до переказу також можна замовити: письмове повідомлення одержувачу про те, що на його ім'я надійшов переказ, а також рекомендоване або СМС-повідомлення відправника про вручення переказу.

Географія міжнародних поштових переказів нараховує 35 країн по всьому світу, з якими Укрпошта має двосторонній обмін. Найпопулярнішими країнами, з якими пересічні українці здійснюють обмін переказами є Казахстан, Білорусь, Естонія, Польща, Латвія, Молдова, Литва і Франція. Лише за 2014 рік з цих країн до України було здійснено понад 45 тис. переказів.

У подальшому Укрпошта розширюватиме географію надання подібних послуг, аби українці мали змогу підтримувати зв’язки між родинами, діловими партнерами та друзями з якнайбільшої кількості країн.

Якщо ви бажаєте переказати за кордон до 500 грн. включно – комісія складе 6%; понад 500 грн. до 1000 грн. включно – 5%; понад 1000 грн. до 2000 грн. включно – 4%; понад 2000 грн. – 2%.

Варто зазначити, що валютні перекази приймають і видають тільки в певних відділеннях, перелік яких можна дізнатися на сайті підприємства. Окрім власних переказів, у відділеннях Укрпошти можна відправити і отримати переказ через міжнародні платіжні системи: MoneyGram, Western Union, Blizko, Юністрім та Eurogiro.

Орієнтуючись на клієнта, Укрпошта активно працює над розширенням спектру послуг. Крім вже традиційних приймань платежів, зокрема за комунальні послуги, кредити тощо, Укрпошта здійснює приймання платежів з торговельною виручкою.

Відтепер, завітавши до найближчого відділення Укрпошти, представник юридичної особи може зручно перерахувати отриману виручку на рахунок компанії – юридичної особи. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: НБУ,Укрпочта,Укрпошта,Ігор Ткачук,тарифи,фінансові послуги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.