Укрпошта пропонує нові можливості в отриманні послуг поштового зв’язку

18 мая 2015, 13:14
Владелец страницы
0
37

Для підвищення якості обслуговування юридичних осіб Укрпошта пропонує нові можливості в отриманні послуг поштового зв’язку.

Для підвищення якості обслуговування юридичних осіб Укрпошта пропонує нові можливості в отриманні послуг поштового зв’язку.

Відтепер прості та рекомендовані листи, картки та бандеролі, повідомлення про надходження звичайних і цінних посилок, рекомендовані повідомлення про вручення поштових відправлень та періодичні друковані видання можуть бути доставлені:

- за юридичною адресою до визначених абонентських поштових скриньок;

- до абонементної поштової скриньки визначеного об’єкта поштового зв’язку;

- до вашого робочого місця особисто в руки;

- додатковим сервісом «Кур’єрська доставка».

Завдяки нововведенням стало можливо узгодити день і годину доставки відправлення та періодики, що дозволить отримувати пошту в зручний час.

Крім того, про надходження поштових відправлень Укрпошта інформуватиме через повідомлення на електронну пошту або SMS-повідомленням.

Для покращення якості обслуговування юридичні особи повинні підписати угоду.

Укрпошта і надалі докладатиме зусиль, аби співпраця з клієнтами ставала більш ефективною, вигідною та економічно привабливою, а обслуговування - більш якісним.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Укрпочта,Укрпошта,Ігор Ткачук,нова якість політики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.