Син директора "Фармації-ЛНР", що постачає ліки терористам, вчиться у Харкові

24 апреля 2015, 14:42
1
61

Син генерального директора "Фармація-ЛНР" вчиться в елітному навчальному закладі України.

У Харкові в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського вчиться молодий чоловік Іван Деркачевський, уродженець Луганської області, який, судячи з фотографій у соцмережах, не дуже стурбований ситуацією на Донбасі.

Його батько, Деркачевський Василь Іванович, генеральний директор "Фармації-ЛНР" в цей час працює на терористів у "ЛНР", всіляко спонсорує і постачає медикаменти бойовикам і курує питання, пов'язані з реалізацією контрафактних ліків як на території самопроголошеної "ЛНР", так і на території України.

Василь Іванович Деркачевський за документами є завідувачем центральної міської аптеки у м. Красний Луч (комунальне підприємство "Луганська обласна фармація").

Захопивши владу в Луганську бойовики оголосили "націоналізацію" підприємства і тепер назва його – "Фармація ЛНР". Під час "націоналізації" були захоплені складські приміщення і всі структурні підрозділи, що перебували на окупованій території.

Наразі Деркачевський як представник офіційної особи комунального підприємств ЛО "Фармація", використовуючи старі печатки комунального підприємства, намагається укладати договори на території України на поставку ліків як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Виникає два питання – чому ж активний учасник незаконного бандформування "ЛНР" Деркачевський Василь Іванович хоче, щоб його чадо отримало диплом з гербом України? І чому керівництво престижного університету закриває очі на цей факт?

Через деякий час такі дітки отримають українську освіту і диплом, прийдуть працювати, без сумніву, на українські підприємства або відкриють свій бізнес і сміливо будуть просувати політичні ідеї своїх батьків і на теренах нашої країни.

У той час, як син генерального директора "Фармація-ЛНР" спокійно навчається в елітному навчальному закладі на території України, у столиці "ЛНР" Луганську поплічники його тата з "МГБ ЛНР" змушують вчителів збирати інформацію про дітей з випускних класів, які бажають пройти ЗНО на території, контрольованій українською владою, і потім вступити до ВНЗ України.

Д.Снєгирьов 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.