Кошти з благодійного проекту «Напиши солдату» підуть на придбання реанімобіля

20 апреля 2015, 17:06
Владелец страницы
1
35

Укрпошта як національний оператор поштового зв’язку багаторазово брали участь в акціях, метою яких є підтримка українського війська, а також постраждалих мешканців Донбасу.

 Укрпошта як національний оператор поштового зв’язку багаторазово брали участь в акціях, метою яких є підтримка українського війська, а також постраждалих мешканців Донбасу.

Наша чергова ініціатива, організована спільно з благодійним фондом «Повернись живим», має на меті забезпечити військових в зоні АТО медичним обладнанням, що може порятувати десятки, а то й сотні життів».

В рамках благодійного проекту "Напиши солдату" відвідувачам мережі відділень Укрпошти в Київській області пропонується придбати листівки, створені спеціально для проекту, і надіслати їх бійцям АТО.

На листівках зображено те, що солдати на фронті вважають оберегами: відбитки дитячих рук, сплетений жовто-блакитний браслет і традиційну вишивку.

Вартість однієї благодійної листівки – 10 грн. Тираж – 28 тисяч примірників.

Придбану листівку можна підписати і відправити воїну. У разі якщо відправник не знатиме, кому й куди адресувати листівку, Укрпошта просто передасть її фонду «Повернись живим», а волонтери вкладуть в одну з передач до зони АТО. Таким чином кожна листівка обов’язково знайде свого героя.

Поки що географія проекту – Броварський район Київської області. У планах - поширити проект «Напиши солдату» по всій Україні.

На кошти, зібрані з продажу листівок, Міжнародним благодійним фондом «Повернись живим» буде придбано реанімобіль для АТО.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Укрпочта,Укрпошта,Ігор Ткачук,благодійність,військовослужбовці,волонтери,зона АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.