Майбутнє Дніпропетровської філії Укрпошти

09 квітня 2015, 10:49
Власник сторінки
0
77
Майбутнє Дніпропетровської філії Укрпошти

Сьогодні для мене вкрай важлива оптимізація роботи Укрпошти, підвищення якості надання послуг нашим клієнтам. З цією метою я вирішив здійснити ряд робочих поїздок Україною, аби оптимізувати роботу філій підприємства на місцях.

Сьогодні для мене вкрай важлива оптимізація роботи Укрпошти, підвищення якості надання послуг нашим клієнтам.  З цією  метою я вирішив здійснити ряд робочих поїздок Україною, аби оптимізувати роботу філій підприємства на місцях. Вже побував з робочим візитом на Сході України, на Житомирщині, планую незабаром відвідати дирекції Укрпошти по всім регіонах.

8 квітня відвідав з робочим візитом Дніпропетровськ.  Зустрівшись з колективом працівників Дніпропетровської дирекції, я презентував  стратегічні плани розвитку підприємства в подальшому.

Сьогодні розробляється проект Програми стратегічного розвитку підприємства до 2020 р. Він включає в себе Програму з енергозбереження, яка дозволить правильно оптимізувати використання паливно-енергетичних ресурсів у кожній дирекції залежно від регіону її розташування, Програму оптимізації комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, одним із стратегічно важливих пунктів якої є перехід на фіскальний сервер.

Також, хочу зазначити, що одним із важливих напрямків роботи підприємства та її обласних філіалів є тісна взаємодія з регіональними засобами масової інформації. Сьогодні Укрпоштою підписано Меморандум з Асоціацією «Незалежні регіональні видавці України» про сумісну співпрацю. Обидві сторони зацікавлені у популяризації видань та збільшенні обсягів їх продажу.

Особливу увагу сьогодні ми приділяємо підвищенню рівня обслуговування споживачів, сьогодні ми також працюємо над створенням комфортних умов для людей з фізичними вадами шляхом створення пандусів або кнопок виклику працівника відділення зв’язку.

В Укрпошти є великі перспективи. Звичайно, лише спільними зусиллями ми досягнемо ефективного розвитку підприємства. Головна запорука нашого успіху – це командна робота, згуртованість колективу однодумців.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: оптимизация,Укрпочта,Укрпошта,Ігор Ткачук,Дніпропетровськ,стратегічне бачення,споживачі,колектив,стратегия 2020
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.