Осетини і кадирівці в "ДНР": хто є хто

8 апреля 2015, 17:05
0
76

19 січня в Донецьку кадирівцями був викрадений один із "батьків" донецького сепаратизму Павло Губарєв, і була спроба закопати його живцем.

Місця дислокації кадирівців на території т.зв."ДНР":

Донецьк. Батальйон кадирівців "Смерть". Насправді тактична група. Командир групи на псевдо "Генерал", заступник командира-псевдо "Стингер", близько 40 років. Група розбита на три взводи. Розквартировані в Донецьку і в Макіївці.

В Макіївці частина з них входить до загону "Меч". Командир " Меча" - польовий командир на псевдо "Прима".

Також є рота кадирівців,яка входить до складу батальйона "Оплот". В батальйоні "Оплот" кадирівці входили до складу груп Шамана та Електрика. Останній є громадянином РФ.

В батальйоні "Оплот" та "Смерть" (Донецьк, Макіївка та Сніжне) - нараховувалось до 150 кадирівців.
В Макіївці база розташування загону знаходиться за адресою: м. Макіївка, вул. Щорса, 62. Один з командирів – Болотханов Апти Денисолтанович, майор МВС ЧР, командир 3 патрульної роти військової частини 4157.

В м. Зугрес розквартировано до 150 кадирівців. Співробітники поліції ППсП ім. А. Кадирова. На озброєнні до 10 одиниць бронетехніки.

Є 2 роти вихідців з Кавказу у батальйоні " Восток". Командиром батальйону "Восток" був польовий командир на псевдо "Скиф", тепер бойовик на псевдо "Майор". Особливий відділ очолює бойовик на псевдо "Опер". В батальйоні "Восток" загальна кількість кадирівців – від 150 до 200 бійців. Командир роти "Юг" батальйону "Восток" – осетин на псевдо "Заур".

В Донецьку розквартирований загін осетин під проводом польового командира на псевдо "Коба" (Алан Мамієв).

Активні учасники НЗФ "Коби":

1. ГабараєвАзамат Казимирович

2. Карсанов Яків Іванович

3. Джіоєв Алан Хасайбертович

4. Козонов Дмитро Феліксович.

Свого часу, в Донецьку, бойовиками батальйону "Восток" за звинуваченням в організації наркотрафіку був затриманий один з польових командирів осетин Чочієв Сармат Борисович, син глави адміністрації Президента Південної Осетії Чочієва Бориса Єліозовича.

19 січня в Донецьку кадирівцями був викрадений один із "батьків" донецького сепаратизму Павло Губарєв, і була спроба закопати його живцем.

Губарєву закидали те, що він невтішно відгукнувся про Рамзана Кадирова. Цитата Губарєва про Кадирова – це вдала операція українських спецслужб.

Д.Снєгирьов 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.