Знищено бойовика, причетного до теракту в Одесі

15 марта 2015, 15:09
0
44

12 березня, вночі, під Мар'їнкою Донецької області був знищений один з ватажків миколаївського Антимайдану, бойовик із загону військової розвідки "Вікінг" Андрій Гончарук, на псевдо "Молодий".

2 березня, вночі, під Мар'їнкою Донецької області був знищений один з ватажків миколаївського Антимайдану, бойовик із загону військової розвідки "Вікінг" Андрій Гончарук, на псевдо "Молодий".

Гончарук брав активну участь у бойових діях на сході України в рядах т.зв. " Республіканської гвардії " ДНР, загін" Вікінг " (військова розвідка).

За даними аналітичного відділу ГІ "Права справа", "Молодий" мав відношення до організації терористичних актів в Одесі. Він займався вербуванням уродженців Миколаєва та Одеси, з метою організації диверсійних груп для проведення терактів у цих містах.

2 березня 2014 Гончарук брав участь і був одним з організаторів блокування в'їзду військової техніки в Миколаїв на виїзді з мікрорайону Варварівка. Був оголошений міліцією в розшук у рамках кримінального провадження за частиною 1 статті 279 КК України "Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод".

Д.Снєгирьов 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.