Національна гвардія повинна служити виключно народу України

14 марта 2015, 16:01
депутат міської ради Ужгорода
0
45
Національна гвардія повинна служити виключно народу України
Національна гвардія опора народу України

В Україні більше немає повторитися ситуація, коли боєць, військовий, гвардієць стріляє за чиїмось наказом у свій народ.

13 березня Україна відзначила  порівняно нове, але дуже важливе свято – День Національної гвардії. Призначення Нацгвардії - виконувати найвідповідальніші завдання у захисті країни від зовнішніх ворогів. Тому вона має стати опорою держави, а не міліції, опорою народу, а не каральним органом.


До 2000 року в Україні Національна гвардія була одним з елітарних військових підрозділів. Під час першої хвилі сепаратизму в Криму у 90-х роках саме завдяки твердій патріотичній позиції гвардійців вдалося зберегти півострів у складі України. Однак у 2000-х роках Нацгвардію трансформували у внутрішні війська – каральний орган у структурі Міністерства внутрішніх справ, призначений для «внутрішніх війн» зі своїм народом. Тому процес реставрації Національної гвардії, яка вже довела свою ефективність у зоні АТО, ще не завершений. Гвардію необхідно вивести з підпорядкування Міністерства внутрішніх справ та підпорядкувати Міністерству оборони. Для прикладу, найбільш відома у світі американська Національна гвардія перебуває у розпорядженні Міністерства оборони США. В Україні більше немає повторитися ситуація, коли боєць, військовий, гвардієць стріляє за чиїмось наказом у свій народ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,народ,МВС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.