Вперше в історії Укрпошти відкриті торги пройшли з он-лайн трансляцією

11 февраля 2015, 14:27
Владелец страницы
0
45

З метою забезпечення прозорості, 6 лютого Укрпошта вперше розпочала проведення конкурсних торгів в он-лайн режимі. Засідання транслювалося в режимі реального часу.

З метою забезпечення прозорості, 6 лютого Укрпошта вперше розпочала проведення конкурсних торгів в он-лайн режимі. Така практика відбуватиметься і надалі. Засідання транслювалося в режимі реального часу.

Від сьогодні кожен бажаючий може подивитися проведення процедури розкриття конкурсних пропозицій учасників, зайшовши на сторінку в youtube.com. Посилання на відео можна знайти на офіційному сайті Укрпошти ukrposhta.ua в розділі «Закупівлі», підрозділ «Графік онлайн трансляцій проведення закупівель».

6 лютого на відкритих торгах в приміщені центрального офісу Укрпошти, окрім присутніх членів комітету конкурсних торгів та учасників, які подали свої пропозиції, був  також присутній перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер. Я цілком підтримую ініціативу Міністерства щодо впровадження он-лайн трансляції відкритих торгів. Це дасть змогу підприємству працювати ще більш прозоро та відкрито. Ми маємо діяти  чесно і відкрито.  Відтепер усі тендери, що проводитимуться на підприємстві, будуть транслюватися  через мережу Інтернет. Це має ще більше зміцнити довіру до Укрпошти. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: тендер,Укрпочта,Укрпошта,онлайн-трансляции,Україна,Ігор Ткачук,Міністерство інфраструктури
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.