Укрпошта підписала перший Меморандум

10 февраля 2015, 15:28
Владелец страницы
0
34

10 лютого я підписав перший Меморандум про взаємодію з Українською асоціацією видавців періодичної преси у наданні послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою.

10 лютого я підписав перший Меморандум про взаємодію з Українською асоціацією видавців періодичної преси у наданні послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою. Це дуже визначна подія. Мета підписання Меморандуму – гарантування прав населенню на інформацію, налагодження системного діалогу з громадськістю та поширення інформації про послугу з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою.   

 Дуже важливим є встановлення прозорих та справедливих взаємовідносин між видавцями та розповсюджувачами преси, популяризація українських ЗМІ та якісна їх доставка навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої країни. Цей Меморандум об’єднає наші зусилля з Українською асоціацією видавців періодичної преси та надасть змогу налагоджувати відносини на засадах рівності сторін та партнерства. Саме від Укрпошти залежить швидка та якісна доставка преси до користувачів послуг. Якість наших послуг має бути на найвищому рівні. Сьогодні на Укрпошті діє програма з управління якістю надання послуг, яка, впевнений, поступово дасть вагомі результати.

 Розвиток інституту передплати та  популяризація українських ЗМІ є спільною справою всіх зацікавлених сторін, серед яких: держава, видавець, пошта, передплатник. Лише за умови скоординованих заходів передплата буде жити в майбутньому! 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Укрпочта,меморандум,Укрпошта,Україна,Ігор Ткачук,змі,Міністерство інфраструктури,якість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.