Гуманітарна катастрофа на Луганщині створюється штучно.

11 грудня 2014, 17:09
Власник сторінки
0
56

Голод на Луганщині, жертвами якого вже, як повідомляють ЗМІ, стали, наприклад, у Ровеньках Луганської області 28 людей, в Свердловську – 86, штучно створюють ватажки "ЛНР".


"Автори" цього явища - місцеві маріонетки Кремля, які іменують себе "керівництвом ЛНР" - жертвують людьми задля "картинки" для "Лайфньюзу" та світових ЗМІ для тиску на світову спільноту, маючи на меті створити враження, наче голод в регіоні інспірований Україною.

В той же час є багато свідчень про наявність гривневої маси на окупованих територіях, в кількості, достатній, щоб сплатити зарплати і пенсії.

По-перше, нагадаю, за січень-жовтень 2014 року, за словами замміністра енергетики Юрія Зюкова, держшахти, що залишилися на території невизнаних республік, отримали від його міністерства дотації в об'ємі 8,3 млрд.грн.

По-друге, шахти Ахметова, які знаходяться на окупованій території, отримали 3 млрд. грн. на зарплатню для своїх робітників, і вже виплатили ці зарплати.

По-трєте, Луганщина скоро прийматиме уже 12-й "гуманітарний конвой" з Росії. Куди зникає гуманітарна допомога, яку сотнями тон завозять на територію Луганщини "браття-росіяни" - сказати важко. Або гуманітарка якась не така, або свої ж "захисники", "народні лідери ЛНР", її розкрадають і продають у "віджатій" мережі супермаркетів "АТБ".

Ще одне гучне підтвердження тому, що гривнева маса для виплат бюджетникам і пенсіонерам в Луганську є. В ніч з 25 на 26 листопада лнрвіці "врятували від зловмисників" в центральному відділенні "Ощадбанку" м. Луганськ майже 700 тисяч гривень, близько 400 тисяч російських рублів і 1 мільйон 80 тисяч 644 доларів США. Про це повідомляли "правоохоронці ЛНР".

До того ж ,нещодавно , колишній лідер НВФ Ігор Гіркін, якого важко запідозрити в симпатії до української влади, заявив, що в Донецькій і Луганській областях багато продовольства, але "у людей похилого віку і інвалідів (та і не тільки у них) абсолютно немає грошей, щоб його купувати". "На жаль, владі на це глибоко наплювати, інакше вони б вже давно організували видачу продовольства за картками. Незбагненно, що люди помирають від голоду при набитих провізією магазинах. Сьогодні мені доповіли, що в Донецьку кількість офіційно зареєстрованих смертей від дистрофії перевищила 20 чоловік. У Луганській області,як передають, справи не кращі", - пише екс-лідер бойовиків.

За інформацією ЗМІ, елеватори, які належать фірмі "Добродія", якою керує пані Зінаїда Надьон,до речі, Герой України, переповнені зерном вщерть. Бойовики навіть хотіли б вивозити його за межі України, але на перешкоді стає Росія, яка вимагає митного оформлення вантажів. Митниці у "ЛНР" немає, тож зерно лишається в елеваторах.
Все це дозволяє зробити висновок, що голод на Луганщині, жертвами якого вже, як повідомляють ЗМІ, стали, наприклад, у Ровеньках Луганської області 28 людей, в Свердловську – 86, штучно створюють ватажки "ЛНР".

Д.Снєгирьов
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.